منو
سبد خرید

دوره اول مکالمه پلاس

دوره اول مکالمه پلاس
دوره اول مکالمه پلاس
دوره اول مکالمه پلاس
دوره اول مکالمه پلاس

950,000تومان

دوره های مکالمه پلاس با تمرکز بر تقویت مهارت اسپیکینک و توانایی انجام مکالمات روزانه در زبان انگلیسی طراحی شده، اما از آنجایی که دانش زبان انگلیسی مجموعه ای از تمام مهارت ها به همراه دانش لغت و گرامر است، فصل ها به شکلی طراحی شده که تمام چهارمهارت اسپیکینک، لیسنینگ، ریدینگ و حتی رایتینگ به صورت همزمان در شما تقویت میشه. همچنین در درسهای وکب میتوند دانش واژگان خود را در زبان انگلیسی به سرعت افزایش دهید و در بخش گرامر میتونید ساختارهای ضروری برای مکالمات روزانه را به شکل کاربردی فرا بگیرید. پس نیاز به هیچ دوره مکمل دیگری ندارید. به طور کلی با اطمینان کامل میتونیم ادعا کنیم که شما با داشتن دوره های مکالمه پلاس جامع ترین دوره مکالمه زبان انگلیسی در ایران را در دست دارید که به راحتی و به سرعت میتونه شما رو در کمتر از یک سال از سطح صفر به سطح پیشرفته و واردشدن به دوره های آیلتس برسونه. با اتمام دوره ها تنها با یکی دو ماه فراگیری تکنینک های تست زنی میتونید به نمره بالایی در آیلتس دست پیدا کنید چرا که 90 درصد امتحان آیلتس یا تافل که دانش زبان عمومی است را در دوره های مکالمه پلاس فراگرفته اید.

مشاهده یکی از درس های دوره به صورت رایگان

اطلاعات دوره
سطج زبان آموز Elementary
زمان فایل های ویدئویی ۴۰۰ دقیقه ویدئو
زمان فایل های صوتی ۱۷۰ دقیقه فایل صوتی
تعداد فصل ها ۶ فصل
تعداد درس ها ۳۵ درس
دوست عزیزم، من ادنا هستم. مدرس شما در این دوره و میتونم این اطمینان رو بهت بدم که در دوره های مکالمه پلاس میتونی ساده ترین و شیرین ترین آموزش زبان انگلیسی در عمرت رو تجربه کنی. بهت ثابت می کنم که زبان آموز فوق العاده ای هستی و میتونی در کمترین زمان بالاترین نتیجه رو بگیری و بیشترین پیشرفت در سطح زبانت و قدرت مکالمه ات به زبان انگلیسی رو لمس کنی چرا که دوره های مکالمه پلاس با متد ویژه و هوشمندی طراحی شده که در ایران بی نظیره. راستی شاید برات جالب باشه بدونی که کمترین نمره من تا سال دوم دبیرستان نمره زبان انگلیسی من بود! حتما میگی مگه میشه!!؟؟ پس چطور به اینجا رسیدی!!؟ چطور سر از آمریکا درآوردی، تا ارشد آموزش زبان و کلی دوره های تخصصی در ایران و آمریکا پیش رفتی ، و 16 ساله داری با عشق تدریس می کنی!!؟؟ من برخلاف خیلی از مدرس های دیگه یادگیری رو از بچگی شروع نکردم، بلکه از یک حس فرار و تنفر از زبان انگلیسی به حس لذت و عشق به یادگیری اون رسیدم. پس کاملا درک میکنم اگر سالها نیاز به دانستن زبان رو در خودت داشتی ولی هیچ وقت اقدام جدی برای یادگیری نکردی. یا اینکه بارها شروع کردی ولی به دلایل مختلفی نتونستی ادامه بدی. پس تمام تجربیات خودم در تمام سالهای یادگیری ام را به همراه دانش آکادمیک در دوره های مکالمه پلاس به کار بردم تا بتونی به سرعت و به راحتی زبان انگلیسی را یاد بگیری. دوست عزیزم من کنارت هستم تا به سالهای دوری و فرار از زبان خاتمه بدی و با لذت یکی از اهداف همیشگی و ناتمام در زندگیت رو به سرانجام برسونی. آماده ای با هم شروع کنیم؟ بزن بریم....
دوره های مکالمه پلاس نه تنها به دلیل جامع و کامل بودنش منحصر به فرده، بلکه یک وجه تمایز بی نظیر نسبت به تمام دوره هایی که تا به امروز در ایران تولید شده داره! و آن هم داشتن دو جدول برنامه ریزی و مطالعاتی است که برای تک تک دوره ها جداگانه طراحی میشه و در اختیار تمامی زبان آموزان دوره قرار داده میشه. یعنی برای هر دوره در هر سطح شما 2 جدول برنامه ریزی دریافت میکنید که با دو سرعت مطالعاتی مختلف میتونید دوره را در زمان مشخصی به پایان برسونید. در جدول اول، برنامه ای را دریافت می کنید که مناسب کسانی است که تنها در شبانه روز 30 دقیقه برای یادگیری زبان وقت نیاز دارند! و جدول دوم برای کسانی طراحی شده که میتوانند یک ساعت یا بیشتر زمان بگذارند و دوره را با 2 برابر سرعت جدول اول به پایان برسانند. با داشتن این برنامه ها شما از سردرگمی چگونگی مطالعه نجات پیدا می کنید و به شما ترتیب مطالعه بخش های مختلف برای بالابردن بازده یادگیری داده میشه. همچنین در این دو جدول، برنامه دقیقی برای مرور دروس به شما داده میشه. با داشتن برنامه مطالعاتی هدفمند، بزرگ ترین نقطه ضعف زبان آموزان که نداشتن برنامه یادگیری ،مرور و از دست دادن انگیزه است برطرف میشه و بالاترین بازده یادگیری و ماندگاری مطالب در شما ایجاد میشه.
Chapter 1: Introducing Yourself

فصل 1: این فصل شامل 6 درس هستش که در اون یاد میگیرید که چطور یک مکالمه را شروع کنید ، خود و دیگران را معرفی کنید، احوالپرسی کنید و چطور صحبت را به پایان برسونید. در این درس در بخش آموزش وکب تمامی اعداد و حروف انگلیسی را یاد میگیرید و یا اگر از قبل بلدید اونها رو مرور میکنید. دربخش گرامر، با ضمایر فاعلی و افعال توبی و نحوه به کاربردن آنها در مکالمات آشنا میشید. همچنین در بخش لیسنسنگ که به همراه متن پی دی اف دریافت می کنید، میتونید به بیش از 10 مکالمه گوش بدید و تمرین کنید. و در بخش جذاب فیلم هم میتونید چندین فیلم آموزشی کوتاه مناسب سطح خودتون رو تماشا کنید.

Chapter 2: Personal Information

فصل 2: این فصل شامل 6 درس است که در اون یاد میگیرید که چطور راجع به اطلاعات شخصی خود از جمله اسم، آدرس، شماره تلفن، ایمیل، ملیت و بقیه اطلاعات شخصی خود صحبت کنید و همچنین در مورد این اطلاعات از دیگران سوال کنید. در بخش وکب این درس شما با نام و تلفظ صحیح بسیاری از کشورها و همچنین ملیت مرتبط با اون کشورها آشنا میشید. در بخش لیسنینگ به بیش از 10 مکالمه کاربردی میتونید گوس بدید و در بخش فیلم هم تمام این مطالب را در قالب ویدیوهای کوتاه مرور می کنید. علاوه بر این در این درس شروع به یادگیری مهارت نوشتن می کنید و با شیوه بسیار جذاب به راحتی یک پاراگراف راجع به خودتون مینویسید.

Chapter 3: Buying Objects and Food

فصل 3: دراین فصل که شامل 6 درس جذاب است اولین مکالمات ضروری برای خرید وسایل مختلف و همچنین غذا و سفارش آن را یاد میگیرید. نحوه پرسیدن قیمت اقلام مختلف و غذا را یاد میگیرید و به همراه این مکالمات و همچنین در بخش وکب، اسم اشیا، وسایل و اقلام مختلفی که در طول روز با آنها بسیار سر و کار دارید را یاد میگیرید. در بخش گرامر با اسم های مفرد و جمع و اسامی جمع بی قاعده آشنا میشید. و مثل همه درس ها در بخش لیسنینگ و فیلم کلی مطالب مفید مکالمه ای را دریافت میکنید.

Chapter 4: Describing Things

فصل 4: دراین فصل، مکالمات و مطالب مربوط به نحوه توصیف چیزهای مختلف را در 6 بخش این درس به شکل جذاب و آسان یاد میگیرید. تعداد زیادی صفت های پرکاربرد که در مکالمات روزانه به آنها نیاز دارید را با تصاویر و مکالمات تصویری یاد میگیرید. همچنین در بخش گرامر، ساختار بسیار پرکاربردی را یاد میگیرید که بتونید راجع به داشته های خود صحبت کنید و از دیگران هم به راحتی سوالات متنوع بپرسید. در این درس بخش جذاب ریدینگ را دارید که یاد میگیرید متن های انگلیسی را چطور بخونید و از اونها برای تقویت دانش زبان انگلیسی خودتون استفاده کنید. بخش لیسنینگ هم با بیش از 10 مکالمه به شما کمک میکنه که زمان های مرده روز خودتون را مفید و ارزشمند کنید چرا که میتونید فایل رو در گوشتون بگذارید و چندین بار بهش گوش بدید. بخش فیلم هم که همراه همیشگی شما برای داشتن فان در حین یادگیری زبان است!

Chapter 5: Family

فصل 5: در این فصل بسیار جذاب که شامل 6 درس است یاد میگیرید که چطور راجع به خانواده خودتون صحبت کنید، افراد مختلف در خانواده و فامیل خود را معرفی کنید، اسامی و نسبت های فامیلی در انگلیسی را یاد بگیرید. همچنین در بخش گرامر یاد میگیرید که چطور راجع به مالکیت صحبت کنید و در مکالمات از عبارت ها و ساخنارهای مناسب استفاده کنید. در بخش اصلی درس داستان یک خانواده را میشنویم و در بخش ریدینگ با هم متن های جذابی رو میخونیم و مطالب درس را تمرین می کنیم. بخش لیسنسنگ این درس بسیار غنی و مفید هستش که با گوش دادن به آن طبق جدول برنامه ریزی و مرور میتونید تعداد زیادی مکالمات روزمره و مفید رو یاد بگیرید.

Chapter 6: Time and Date

فصل 6: یکی از فصل های مهم دوره مبتدی فصل 6 است که شامل 5 درس بسیار مفید است. در این فصل یاد میگیرید که چطور ساعت و تاریخ را به درستی در انگلیسی بیان کنید. راجع به تاریخ های مهم زندگی خود مثل تاریخ تولد صحبت کنید و همچنین از دیگران سوال بپرسید. در بخش وکب این درس راجع به تایم های مختلف روز، ماهها و فصل ها و تمامی حروف اضافه ای که با آنها استفاده میشه یاد میگیرید. همچنین اعداد ترتیبی و نوشتار و تلفظ آنها بعلاوه نحوه گفتن سالها در تاریخ رو یاد میگیرید. در بخش فیلم، هر آنچه یاد گرفتید را در محیط واقعی فیلم ها تمرین می کنید و در بخش لیسنینگ با گوش دادن به ده ها مکالمه روزمره و مهم به دانسته های خود در این مورد می افزایید.

- کسانی که اصلا زبان انگلیسی بلد نیستند و قصد دارند از سطح مقدماتی یادگیری زبان را شروع کنند.

- کسانی که تا به حال یادگیری های پراکنده و بی بازده داشتند و به دنبال یادگیری مکالمه از پایه تا سطح پیشرفته و به راحت ترین روش و در مدت زمان کمتر از یک سال هستند.

- کسانی که مدتی از یادگیری زبان فاصله داشتند و الان تصمیم دارند با قدرت یک یادگیری اصولی و ماندگار را تجربه کنند.

- کسانی که قصد مهاجرت دارند و نیازمند یادگیری مکالمات روزانه به زبان ساده و سریع هستند.

- کسانی که در سطح مبتدی هستند ولی در آینده قصد شرکت در امتحان آیلتس را دارند ولی زمان زیادی هم ندارند.

- کسانی که هدفمند و مصمم هستند تا به مهمتریم مهارت دنیای امروز مسلط شوند و یادگیری زبان انگلیسی را به عنوان یکی از اهداف سال جاری خود تحقق ببخشند.

- کسانی که به تمام مکالمات روزمره زبان انگلیسی در موضوعات مطرح شده در 6 فصل این دوره کاملا مسلط هستند.

- کسانی که به دانستن زبان انگلیسی به عنوان یکی از مهم ترین مهارت های دنیای امروز اهمیت نمی دهند.

- کسانی که حاضر به صرف زمان و سرمایه گذاری برای پیشرفت مهارت های زبانی خود نیستند.

به هیچ عنوان! در این دوره شما نیاز به هیچ کتابی ندارید. مطالب این دوره از5 سری کتاب مختلف استخراج شده و با طراحی و شیوه جدیدی که حاصل 18 سال تجربه تدریس این کتابها بوده است در دوره قرار گرفته. با شیوه جدید تدوین این دوره ها سرعت یادگیری به شدت بالا میرود و به کمک جدول ویژه برنامه ریزی و مطالعه که به تک تک زبان آموزان دوره ارایه میشود، در کمتر از یک سال میتوانید از سطح صفر به سطح پیشرفته مکالمه برسید.

کتابهای استفاده شده در این دوره ها شامل:

American English File (Second and Third Edition)

Face to Face

Tactics For Listening

Oxford Word Skills

Grammar In Use

با وجود عدم نیاز به کتاب در دوره های مکالمه پلاس، داشتن یک دفترچه یادداشت برای نت برداری مطالب دوره و یادگیری منسجم لغات انگلیسی ضروری است.

قطعا! دوست عزیزم 90 درصد موفقیت شما در آزمون های بین المللی مثل آیلتس یا تافل به دانش زبان عمومی شما بستگی دارد که با گذراندن دوره های مکالمه پلاس از سطح پایه تا پیشرفته میتونید در کمتر از یک سال به سطوح بالای زبان عمومی برسید و با تنها یک تا دو ماه شرکت در دوره های آیلتس یا تافل برای آشنایی با تست زنی و انواع سوالات این آزمون ها نمره بسیار خوبی کسب کنید. این دوره ها ازین جهت مکالمه پلاس نامگذاری شدند که نسبت به تمامی دوره هایی که تا به امروز در ایران تولید شده اند کامل تر هستند چرا که آموزش های جامعی برای تقویت تمامی مهارت های زبانی شما از جمله رایتینگ و ریدینگ که نقطه ضعف اکثر زبان آموزان است دریافت می کنید.

همانطور که در توضیح جدول های برنامه ریزی دوره مقدماتی گفتم، شما میتونید این دوره را تنها با 30 دقیقه زمان گذاشتن در طول روز، در 40 روز به پایان برسونید و بر طبق جدول برنامه ریزی دوم اگر فقط 1 ساعت در روز به مطالعه و یادگیری زبان انگلیسی اختصاص بدید، میتونید دوره مقدماتی را فقط در 20 روز به پایان برسونید و وارد دوره نیمه متوسط بشید. بعد از دوره مقدماتی، دوره نیمه متوسط و دیگر دوره ها منتشر خواهد شد و شما میتونید به همین ترتیب آموزش خود را تا سطح پیشرفته در کمتر از یک سال به پایان برسونید.

برای خرید دوره ابتدا باید در وبسایت کلوپ ادنا ثبت نام کنید. روی گزینه ثبت نام در وبسایت بزنید فرم ثبت نام رو پر کنید (شماره موبایل و یا ایمیل شما نام کاربری شما خواهد بود) و بعد اقدام به خرید و پراخت از طریق درگاه بانک کنید. اگر هم که قبلا در کلوپ ادنا ثبت نام کردید فقط روی گزینه ورود به سایت بزنید، نام کاربری ( شماره موبایل یا ایمیل) و رمز عبور خودتون رو وارد کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

دوست عزیزم، این دوره شامل 35 درس هستش که شما آنها را در 6 فصل جامع دریافت می کنید. در هر فصل شما میتونید آموزش های گسترده ای برای تقویت تک تک مهارت های زبانی به ویژه اسپیکینگ و مکالمه دریافت کنید. بخش لیسنینگ و حتی فیلم هم مجزا طراحی شده که نیاز شما به تهیه هر منبع آموزشی دیگه رو برطرف میکنه. تمام این درس ها به شیوه تدریس خاص و با گرافیک و ادیت حرفه ای تهیه شده و شما در مجموع دقیقه فایل آموزشی دریافت می کنید و جالب است بدانید که شما برای تمام این مطالب بیشتر از یکی/دو نوبت خرید از سوپرمارکت که شامل اقلام مورد نیاز برای چند روز میشه سرمایه گذاری نمی کنید!

مجموعه کلوپ ادنا همیشه کنار شماست و هدفش فراهم کردن شرایطی برای تمامی زبان آموزان از اقشار مختلف هستش که بتونن با کمترین هزینه، بهترین و باکیفیت ترین آموزش رو دریافت کنند. ازین بابت حتی بر قیمت نهایی هم تخفیف گذاشته شده که میتونید در زمان مناسب ازش استفاده کنید و لذت ببرید.

بعد از خرید، تمام فایل های دوره در صفحه پروفایل کاربری و در بخش دوره های من در دسترس شماست. این دسترسی همیشگی و مداوم است و اگر آپدیتی برای دوره ارائه شود به صورت رایگان در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

تمامی فایل ها با 3 حجم و کیفیت متفاوت برای شما قرار داده شده که حتی کسانی هم که دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارند بتونن فایل ها رو به راحتی دانلود کنند.

خیر. فایل ها قابل دانلود و دیدن بر روی گوشی، تبلت، لپ تاپ، تلویزیون یا هر وسیله هوشمند هستند.

خیر! مجموعه کلوپ انگلیسی ادنا هیچ رضایتی از ارسال این مطالب برای کسانی که هزینه‌ی آن را پرداخت نکرده‌اند ندارد پس به هیچ عنوان آن‌ها را با دیگران به اشتراک نگذارید. البته اگر اعضای خانواده شما که در یک خانه و زیر یک سقف در کنار هم زندگی می‌کنید از مطالب استفاده کنند هیچ مانعی ندارد.

نظر شما راجع به این محصول

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب