منو
سبد خرید

پکیج ترکیبی گرامر پارتی (اول ، دوم)

پکیج ترکیبی گرامر پارتی (اول ، دوم)
پکیج ترکیبی گرامر پارتی (اول ، دوم)
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec

1,200,000تومان
1,400,000تومان

دوره گرامر پارتی به هدف آشتی با گرامر و یادگیری کاربردی و اصولی اون برای تقویت هر چه بیشتر مکالمه و توانایی صحبت کردن به انگلیسی طراحی شده. همون طور که از اسم دوره پیداست، ما درهر ایونت به مهمانی یکی از نکات گرامری میریم مثلا زمان حال کامل یا آینده استمراری که میزبان ما در هر مهمانی هستند. اونها راجع به خودشون همه چیز رو بهمون توضیح میدن و از وظایف و کابردهاشون در زبان انگلیسی بهمون میگن تا ما کاملاً باهاشون آشنا بشیم. توی این دوره ما نگاه متفاوتی به گرامر داریم. هر شخصیت گرامری که میزبان هر ایونت هست در قالب ده‌ها جملات مثال، داستان و مکالمه‌های کوتاه با کلی تصاویر و انیمیشن خودش رو به ما معرفی می‌کنه و ما کاملاً با کاربرد اونها در مکالمات روزمره آشنا میشیم.


مشاهده یکی از درس های دوره به صورت رایگان

اطلاعات دوره
سطج زبان آموز All Levels
زمان فایل های ویدئویی 325 دقیقه ویدئو
زمان فایل های صوتی 427 دقیقه فایل صوتی
تعداد درس ها 22 درس
تعداد فایل‌های تمرین 21 عدد
تعداد فایل‌های توضیحات تمرین‌ها 21 عدد
دوست عزیزم، من ادنا هستم. مدرس شما در این دوره و شاید برات جالب باشه بدونی که کمترین نمره من تا سال دوم دبیرستان نمره زبان انگلیسی بود! حتما میگی مگه میشه!!؟؟ پس چطور به اینجا رسیدی!!؟ من برخلاف خیلی از مدرس های دیگه یادگیری رو از بچگی شروع نکردم، بلکه از یک حس فرار و تنفر از زبان انگلیسی به حس لذت و عشق به یادگیری اون رسیدم. پس کاملا درک میکنم اگر سالها نیاز به دانستن زبان رو در خودت داشتی ولی هیچ وقت اقدام جدی برای یادگیری نکردی. یا اینکه بارها شروع کردی ولی به دلایل مختلفی نتونستی ادامه بدی. مطمئن هستم تایید می کنی که یکی از دلایل اش درگیری همیشگی با گرامرهای مختلف و گیج کننده بوده که موقع صحبت کردن و گفتن حتی یک جمله آدم رو کلافه میکنه. به خاطر همین، تصمیم گرفتم که دوره ای رو آماده کنم که تو هم مثل من به سالهای فرار از زبان خاتمه بدی و با لذت یکی از اهداف همیشگی و ناتمام در زندگیت رو به سرانجام برسونی. آماده ای با هم شروع کنیم؟ بزن بریم....

گرامر پارتی نه تنها به دلیل سبک خاص ارائه مطالب درقالب شخصیت ها و در مهمانی ها، بلکه به دلیل داشتن مجموعه جامعی از تمرین ها و فایل های صوتی توضیحات، یک دوره خاص و منحصربه فرد هستش. شما بعد از هر درس به دو فایل مکمل دسترسی خواهید داشت. یک فایل تمرین که در اون کلی تمرینات کاربردی رو انجام میدید تا به خوبی مطالب براتون جا بیفته و یک فایل توضیحات که من تک تک سوالات رو براتون توضیح دادم و آنالیز کردم. در فایل توضیحات نه تنها نکات مهم براتون دوره میشه بلکه با تلفظ و معانی کلمات مختلفی آشنا میشید که میتونه تاثیر خیلی خوبی بر لیسنینگ و اسپیکینگ شما داشته باشه.

Lesson 1 : Word Order

در این درس با ساختار جمله در انگلیسی آشنا میشید و یاد میگیرید اجزای متفاوت جمله چه هستند و به چه ترتیبی در جمله قرار میگیرند. در پایان این درس و با انجام تمرین ها و گوش دادن به فایل توضیحات میتوانید از ساختن جملات کاملا صحیح و استاندارد در صحبت کردن لذت ببرید.

Lesson 2 : Subject and Object Pronouns

در این درس با خانواده ضمایر فاعلی و مفعولی آشنا میشید و تفاوت و کاربردهای مهم اونها رو یاد میگیرید. این ضمایر پایه ای ترین و پرکاربردترین کلمات در زبان انگلیسی هستند که در همه جملات به آنها نیاز دارید.

Lesson 3 : Parts of Speech

در این درس به مهمانی یکی از پرچالش ترین موضوعات گرامری میریم: آشنایی با نقش معنایی کلمات مثل اسم، فعل، صفت و قید که برای خیلی از افراد تشخیص و کاربرد اونها خیلی سخته. ولی در انتهای این درس هر آنچه که باید بدونید تا به راحتی اونها رو در جمله و در جایگاه صحیح استفاده کنید رو یاد میگیرید.راستی این درس خودش میتونه یک درس آموزش وکب هم باشه چون کلی کلمات جدید و پرکاربرد رو هم درش یاد میگیرید.

Lesson 4 : Singular and Plural Nouns

اگر در قواعد مفرد و جمع کلمات و اشکال باقاعده و بی قاعده اسم های جمع همیشه مشکل داشتی، این درس میتونه برای همیشه این مشکلت رو حل کنه. علاوه بر اون با تغییرات تلفظی کلمات وقتی که از مفرد به جمع تبدیل میشن هم کاملا آشنا میشی.

Lesson 5 : Possession (‘S and Of)

هر چقدر از اهمیت این درس بگم کمه. میدونید نشون دادن مالکیت در انگلیسی برای خیلی از افراد گیج کننده است مخصوصا که برای جانداران و غیرجانداران متفاوته و کلی هم استثنا داره. ولی خیالت راحت باشه چون در کمتر از یک ساعت با رفتن به یک مهمونی باحال و انجام تمرین های حرفه ای و همراه شدن با من در فایل توضیحات همه این مطالب برات مثل آب خوردن میشه.

Lesson 6 : Possessive Adjectives

میزبان این درس خانواده صفات ملکی هستند که در درس 6 کاملا باهاشون آشنا میشیم و به یکی از مهم ترین مباحث گرامری که در مکالمه انگلیسی بهش نیاز داریم مسلط میشیم.

Lesson 7 : Possessive Pronouns

ضمایر ملکی چه فرقی با صفات ملکی دارند!؟ اینکه میگیم این گوشی مال منه یا این گوشی منه رو در انگلیسی چطور میگیم!؟ در این درس با هم این مباحث مهم روبه ساده ترین شکل ممکن یاد میگیریم.

Lesson 8 : Reflexive Pronouns

من به خودم کمک می کنم که انگلیسی رو به بهترین شکل یاد بگیرم! اینو چطور به انگلیسی میگی؟ در گفتن این جمله نیاز به ضمایر انعکاسی مثل خودم، خودش، خودشان، خودمان و غیره داری که چندین کاربرد متفاوت دارند. توی این درس همه اینها رو به راحتی یاد میگیری و تمرین می کنی.

Lesson 9 and 10 : Articles (a, an, the)

مطمئنم تایید می کنید که همیشه همه مون با اینکه کجا و از کدومیک از این حروف تعریف باید استفاده کنیم مشکل داشتیم و داریم و این مشکل چند برابر میشه وقتی کلی استثنا و کلماتی در انگلیسی وجود داره که هیچ وقت به همراه این حروف تعریف نمیان، یا همیشه باید براشون از اینها استفاده کنیم. به همین خاطر دو درس کامل رو به این موضوع اختصاص دادم و هر آنچه که نیاز دارید رو بهتون آموزش دادم.

Lesson 11 : Present Simple

در این درس با زمان حال ساده آشنا میشید که برای صحبت کردن راجع به کارهای معمول و مختلفی که در طول روز انجام میدید به کار برده میشه. در پایان این درس و با انجام تمرین‌ها و گوش دادن به فایل توضیحات می‌تونید از صحبت کردن راجع به کارهای روتین زندگی خودتون و دیگران که بخش مهمی از مکالمات روزمره هستند لذت ببرید.

Lesson 12 : Present Continuous

در این درس با زمان حال استمراری آشنا میشید و تفاوت اون با حال ساده و کاربردهای مهم اون رو یاد میگیرید. این زمان برای صحبت کردن راجع به کارهایی که در حال انجام آنها هستیم و یا در این دوره زمانی مشغول اونها هستیم به کمک ما میاد.

Lesson 13 : Past Simple

در این درس به مهمانی یکی از پرکاربردترین زمان های گرامری میریم: آشنایی با زمان گذشته که به ما کمک می کنه راجع به اتفاقاتی که قبلاً برای ما افتاده صحبت کنیم. این ساختار، بسیار مورد نیاز و ضروری در مکالمات روزمره هستش. در انتهای این درس شکل گذشته تعداد زیادی از افعال را به همراه تلفظ صحیح اونها یاد میگیرید. راستی این درس خودش میتونه یک درس آموزش وکب هم باشه چون کلی کلمات جدید و پرکاربرد رو هم درش یاد میگیرید.

Lesson 14 : Past Continuous

اگر نمیدونی کابرد زمان گذشته استمراری چیه و تفاوت اون رو با گذشته ساده نمیدونی، این درس خیلی می‌تونه بهت کمک کنه چون با کلی مثال و داستان و تصاویر جذاب این درس مهم و پرکاربرد را به شکل مکالمه محور یاد میگیرید.

Lesson 15 : Present Perfect

هر چقدر از اهمیت این درس بگم کمه. کاربردهای این زمان در انگلیسی بسیار زیاده و برای خیلی از افراد گیج کننده است مخصوصاً که در موقعیت های مختلفی مثل صحبت کردن راجع به تجربیاتی که تا حالا داشتیم ازش استفاده می‌کنیم. ولی خیالت راحت باشه چون در کمتر از یک ساعت با رفتن به یک مهمونی باحال و انجام تمرین‌های حرفه‌ای و همراه شدن با من در فایل توضیحات همه این مطالب برات مثل آب خوردن میشه.

Lesson 16 : Present Perfect Continuous

میزبان این درس زمان حال کامل استمراری هستش که برای خیلی‌ها ناشناخته و کمی پیچیده است ولی در خیلی از موقعیت‌ها در مکالمه انگلیسی بهش نیاز داریم پس در این درس میریم که همراه با یادگیری چند تا مکالمه حسابی بهش مسلط بشیم.

Lesson 17 : Present Perfect Simple vs. Present Perfect Continuous

حال کامل ساده چه فرقی با حال کامل استمراری داره!؟ به نظر بسیار شبیه به هم هستند. حتی در جاهایی به جای هم به کار میرن ولی تفاوت های زیادی هم با هم دارند که دونستن اونها خیلی میتونه در درک و انتقال مفاهیم در مکالمه تاثیرگذار باشه. در این درس با هم این مباحث مهم روبه ساده‌ترین شکل ممکن یاد میگیریم.

Lesson 18 : Past Perfect

قبل از اینکه برسم خونه، اخبار شروع شده بود! اینو چطور به انگلیسی میگی؟ در گفتن این جمله نیاز به زمان گذشته کامل داری که کاربردهای بسیار مهمی داره. توی این درس، با مثال‌ها و جملات ساده به راحتی این زمان رو یاد میگیری و تمرین می کنی.

Lesson 19 : Past Perfect Continuous

مطمئنم تایید می‌کنید که هیچ کجا به خوبی راجع به زمان گذشته کامل استمراری توضیح داده نشده و به همین دلیل هم زبان آموزان نمیتونن در صحبت هاشون از این ساختار مهم استفاده کنن چون اصلا کاربردش رو بلد نیستند. توی این درس با مثال‌های متنوع و جملات کاربردی میتونی به راحتی با کاربرد مکالمه ای این ساختار آشنا بشی. راستی توی این درس تفاوت گذشته کامل استمراری و گذشته استمراری رو هم که موضوع پیچیده‌ای هست رو یاد میگیرید.

Lesson 20 : will, shall, future progressive

توی این درس با اکیپ دوستانه زمان آینده آشنا میشیم و داستان هر کدوم رو میشنویم و کلی موقعیت‌های مختلف که میتونیم از این ساختارها درشون استفاده کنیم رو تمرین می‌کنیم. راستی، زمان آینده استمراری که کمی پیچیده هست رو هم در این درس یاد میگیریم.

Lesson 21 : Future Family (will, be going to, Present Simple, Present continuous)

به جرأت میتونم بگم که این درس میتونه مهم‌ترین درس این دوره باشه چون صحبت کردن راجع به آینده با استفاده از این چهار ساختار هم خیلی مهمه و هم در مواقعی گیج کننده. شاید خیلی‌ها اصلا نمیدونن که میشه از زمان حال ساده و حال استمراری هم برای صحبت کردن راجع به زمان آینده هم استفاده کرد. توی این درس تمام این‌ها رو مفصل یاد میگیریم.

Lesson 22 : Future Perfect, Future perfect Progressive

و رسیدیم به دو تا زمان پیشرفته و پیچیده، آینده کامل و آینده کامل استمراری. توی این درس شما مثال‌های بسیار زیادی رو می‌بینید چون درک کاربرد این دو زمان کمی سخته. به همین دلیل براتون موقعیت‌های مکالمه‌ای متعددی رو در این درس ترسیم کردم که بتونید به راحتی موقعیت‌هایی که می‌تونید ازین دو تا زمان استفاده میکنید رو یاد بگیرید. خلاصه اینکه در این دوره هر آنچه که نیاز دارید رو بهتون آموزش دادم. حالا فکر میکنی حاضری با من این دوره رو شروع کنی؟

- کسانی که در سطوح مختلف زبان آموزی هستند، از سطح پایه تا پیشرفته.

- کسانی که دوست دارند همه زمان‌ها را نه فقط به صورت فرمولی بلکه به صورت کاربردی در مکالمه یاد بگیرند.

- کسانی که همه زمان‌ها رو بلد هستند ولی نمیتونن به درستی اونها رو در صحبت کردن یا رایتینگ استفاده کنن!

- کسانی که مدتی از یادگیری زبان فاصله داشتند و الان تصمیم دارند با قدرت یک یادگیری اصولی و ماندگار رو تجربه کنند.

- کسانی که از گرامر و آموزش‌های سنتی و خسته کننده قواعد گرامری همیشه فراری بودند و به دنبال یادگیری به زبان ساده و سریع هستند.

- کسانی که به مکاتبات و مذاکرات تجاری یا اکادمیک بدون ایرادات گرامری در انگلیسی نیاز دارند.

- کسانی که هدفمند و مصمم هستند تا یادگیری زبان انگلیسی رو به عنوان یکی از اهداف سال جاری خود تحقق ببخشند.

- کسانی که هیچ مشکلی در صحبت کردن و استفاده از زمان‌های مختلف در اسپیکینگ و رایتینگ ندارند.

- کسانی که به صحیح صحبت کردن در انگلیسی اهمیت نمی‌دهند.

- کسانی که حاضر به صرف زمان و سرمایه گذاری برای پیشرفت مهارت‌های زبانی خود نیستند.

- کسانی که نمی‌خواهند اهمیت دانستن گرامر در صحبت کردن و انتقال منظور و مفاهیم رو بپذیرند.

به هیچ عنوان! در این دوره و تمام دوره‌های قبلی و بعدی گرامر پارتی هیچ نیازی به هیچ گونه کتابی ندارید. این مطالب و روش تدریس حاصل تجربه 16 سال تدریس در سطوح مختلف و آیلتس هستش و علاوه بر استفاده از چندین منبع گرامری معتبر سعی بر این شده که به نیازها و اشتباهات رایج زبان آموزان ایرانی در یادگیری زبان انگلیسی پرداخته بشه که شاید در هیچ کتاب گرامری به آنها اشاره نشده.اما نت برداری به روش شخصی، در یک دفترچه، برای یادگیری بهتر مطالب توصیه میشه.

قطعا! دوست عزیزم بر خلاف آنچه که بعضی‌ها تصور می‌کنند که برای یادگیری مکالمه نیازی به گرامر نیست، باید این نکته رو بهت یادآور بشم که بدون دانستن گرامر هیچ گاه نمیتونی ارتباط موثری در مکالمه داشته باشی چون خیلی از مفاهیم در قالب ساختارهای گرامری منتقل میشن و نه فقط کلمات! پس به معمولی بودن و فقط چند کلمه رو پشت هم چیدن و دست و پا شکسته انگلیسی صحبت کردن فکر نکن! به عالی بودن و لذت بردن از صحبت کردن و راحتی ارتباط برقرارکردن در انگلیسی فکرکن!

مدت زمانی که شما برای این دوره در نظر می‌گیرید کاملاً شخصی است. شما می‌تونید این دوره را درعرض چند روز هم به پایان برسونید ولی توصیه ما حداقل 42 روز هستش که بتونید هر دو روز روی یک درس تمرکز کنید تمریناتش رو انجام بدید و به فایل‌های صوتی توضیحات هم به طور کامل گوش بدید.دوره جامع گرامرپارتی حداقل شامل 5 یا 6 دوره خواهد بود که تمام مباحث گرامری از پایه تا پیشرفته در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در دوره اول تمرکز برمباحث پایه گرامری بود مثل ساختار جمله در انگلیسی، انواع ضمایر فاعلی، مفعولی، انواع مالکیت، حرووف تعریف و غیره. در دوره بعدی یعنی دوره سوم ، انواع ساختارهای مجهول در زمان های مختلف و انواع جملات شرطی میزبان مهمانی‌ها خواهند بود.

برای خرید دوره ابتدا باید در وبسایت کلوپ ادنا ثبت نام کنید. روی گزینه ثبت نام در وبسایت بزنید فرم ثبت نام رو پر کنید (شماره موبایل و یا ایمیل شما نام کاربری شما خواهد بود) و بعد اقدام به خرید و پراخت از طریق درگاه بانک کنید. اگر هم که قبلا در کلوپ ادنا ثبت نام کردید فقط روی گزینه ورود به سایت بزنید، نام کاربری ( شماره موبایل یا ایمیل) و رمز عبور خودتون رو وارد کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

دوست عزیزم، این دوره 63 فایل آموزشی داره که شامل 21 درس ویدیویی با گرافیک و ادیت حرفه‌ای (در مجموع 325 دقیقه) که در اونها تمام نکات پایه ای ساختار زبان انگلیسی و همچنین تمام 12 زمان در زبان انگلیسی از حال ساده تا آینده کامل استمراری رو یاد میگیری، 21 فایل آزمون و تمرین مجزا که به سبک خاصی طراحی شده و 21 فایل توضیحات برای تمرین‌های هر درس که تمام سوالات در فایل‌های صوتی مجزا توسط خود استاد تحلیل و آنالیز میشه (در مجموع 427 دقیقه فایل صوتی) هستش و شما برای تمام این مطالب بیشتر از دو سه تا پیتزا و یک سالاد که در چند دقیقه میل میکنید و تمام میشه سرمایه گذاری نمی‌کنید!!


مجموعه کلوپ ادنا همیشه کنار شماست و هدفش فراهم کردن شرایطی برای تمامی زبان آموزان از اقشار مختلف هستش که بتونن با کمترین هزینه بهترین و باکیفیت‌ترین آموزش رو دریافت کنند. از این بابت حتی بر قیمت نهایی هم تخفیف گذاشته شده که میتونید در زمان مناسب ازش استفاده کنید و لذت ببرید.

بعد از خرید تمام فایل های دوره در بخش درس ها در پایین صفحه خرید و در بخش دوره های من در دسترس شماست. این دسترسی همیشگی و مداوم است و اگر آپدیتی برای دوره ارائه شود به صورت رایگان در دسترس شما قرار خواهد گرفت. تمامی فایل ها با 3 حجم و کیفیت متفاوت برای شما قرار داده شده که حتی کسانی هم که دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارند بتونن فایل ها رو به راحتی دانلود کنند

خیر. فایل ها قابل دانلود و دیدن بر روی گوشی، تبلت، لپ تاپ، تلویزیون یا هر وسیله هوشمند هستند.

خیر! مجموعه کلوپ انگلیسی ادنا هیچ رضایتی از ارسال این مطالب برای کسانی که هزینه‌ی آن را پرداخت نکرده‌اند ندارد پس به هیچ عنوان آن‌ها را با دیگران به اشتراک نگذارید. البته اگر اعضای خانواده شما که در یک خانه و زیر یک سقف در کنار هم زندگی می‌کنید از مطالب استفاده کنند هیچ مانعی ندارد.

نظر شما راجع به این محصول

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب