منو
سبد خرید

به سایت ما خوش آمدید 10000 تومان شارژ کیف پول با ثبت نام رایگان.

دوره دوم گرامر پارتی

دوره دوم گرامر پارتی

دوره گرامر پارتی به هدف آشتی با گرامر و یادگیری کاربردی و اصولی اون برای تقویت هر چه بیشتر مکالمه و توانایی صحبت کردن به انگلیسی طراحی شده. همون طور که از اسم دوره پیداست، ما درهر ایونت به مهمانی یکی از نکات گرامری میریم مثلا زمان حال کامل یا آینده استمراری که میزبان ما در هر مهمانی هستند. اونها راجع به خودشون همه چیز رو بهمون توضیح میدن و از وظایف و کابردهاشون در زبان انگلیسی بهمون میگن تا ما کاملاً باهاشون آشنا بشیم. توی این دوره ما نگاه متفاوتی به گرامر داریم. هر شخصیت گرامری که میزبان هر ایونت هست در قالب ده‌ها جملات مثال، داستان و مکالمه‌های کوتاه با کلی تصاویر و انیمیشن خودش رو به ما معرفی می‌کنه و ما کاملاً با کاربرد اونها در مکالمات روزمره آشنا میشیم.


مشاهده یکی از درس های دوره به صورت رایگان

سرفصل های دوره

Chapter 1: Introducing Yourself (6 Lessons)
در این درس با زمان حال ساده آشنا میشید که برای صحبت کردن راجع به کارهای معمول و مختلفی که در طول روز انجام میدید به کار برده میشه. در پایان این درس و با انجام تمرین‌ها و گوش دادن به فایل توضیحات می‌تونید از صحبت کردن راجع به کارهای روتین زندگی خودتون و دیگران که بخش مهمی از مکالمات روزمره هستند لذت ببرید. در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی.
Chapter 2: Personal Information (6 Lessons)
در این درس با زمان حال استمراری آشنا میشید و تفاوت اون با حال ساده و کاربردهای مهم اون رو یاد میگیرید. این زمان برای صحبت کردن راجع به کارهایی که در حال انجام آنها هستیم و یا در این دوره زمانی مشغول اونها هستیم به کمک ما میاد.در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی.
Chapter 3: Buying Objects and Food (6 Lessons)
در این درس به مهمانی یکی از پرکاربردترین زمان های گرامری میریم: آشنایی با زمان گذشته که به ما کمک می کنه راجع به اتفاقاتی که قبلاً برای ما افتاده صحبت کنیم. این ساختار، بسیار مورد نیاز و ضروری در مکالمات روزمره هستش. در انتهای این درس شکل گذشته تعداد زیادی از افعال را به همراه تلفظ صحیح اونها یاد میگیرید. راستی این درس خودش میتونه یک درس آموزش وکب هم باشه چون کلی کلمات جدید و پرکاربرد رو هم درش یاد میگیرید. در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی.
Chapter 4: Describing Things (6 Lessons)
اگر در قواعد مفرد و جمع کلمات و اشکال باقاعده و بی قاعده اسم های جمع همیشه مشکل داشتی، این درس میتونه برای همیشه این مشکلت رو حل کنه. علاوه بر اون با تغییرات تلفظی کلمات وقتی که از مفرد به جمع تبدیل میشن هم کاملا آشنا میشی.در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی.
Chapter 5: Family (6 Lessons)
هر چقدر از اهمیت این درس بگم کمه. کاربردهای این زمان در انگلیسی بسیار زیاده و برای خیلی از افراد گیج کننده است مخصوصاً که در موقعیت های مختلفی مثل صحبت کردن راجع به تجربیاتی که تا حالا داشتیم ازش استفاده می‌کنیم. ولی خیالت راحت باشه چون در کمتر از یک ساعت با رفتن به یک مهمونی باحال و انجام تمرین‌های حرفه‌ای و همراه شدن با من در فایل توضیحات همه این مطالب برات مثل آب خوردن میشه.در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی.
Chapter 6: Time and Date (5 Lessons)
میزبان این درس زمان حال کامل استمراری هستش که برای خیلی‌ها ناشناخته و کمی پیچیده است ولی در خیلی از موقعیت‌ها در مکالمه انگلیسی بهش نیاز داریم پس در این درس میریم که همراه با یادگیری چند تا مکالمه حسابی بهش مسلط بشیم. در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی.
حال کامل ساده چه فرقی با حال کامل استمراری داره!؟ به نظر بسیار شبیه به هم هستند. حتی در جاهایی به جای هم به کار میرن ولی تفاوت های زیادی هم با هم دارند که دونستن اونها خیلی میتونه در درک و انتقال مفاهیم در مکالمه تاثیرگذار باشه. در این درس با هم این مباحث مهم روبه ساده‌ترین شکل ممکن یاد میگیریم. در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی. L
قبل از اینکه برسم خونه، اخبار شروع شده بود! اینو چطور به انگلیسی میگی؟ در گفتن این جمله نیاز به زمان گذشته کامل داری که کاربردهای بسیار مهمی داره. توی این درس، با مثال‌ها و جملات ساده به راحتی این زمان رو یاد میگیری و تمرین می کنی.در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی.
مطمئنم تایید می‌کنید که هیچ کجا به خوبی راجع به زمان گذشته کامل استمراری توضیح داده نشده و به همین دلیل هم زبان آموزان نمیتونن در صحبت هاشون از این ساختار مهم استفاده کنن چون اصلا کاربردش رو بلد نیستند. توی این درس با مثال‌های متنوع و جملات کاربردی میتونی به راحتی با کاربرد مکالمه ای این ساختار آشنا بشی. راستی توی این درس تفاوت گذشته کامل استمراری و گذشته استمراری رو هم که موضوع پیچیده‌ای هست رو یاد میگیرید.در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی.
توی این درس با اکیپ دوستانه زمان آینده آشنا میشیم و داستان هر کدوم رو میشنویم و کلی موقعیت‌های مختلف که میتونیم از این ساختارها درشون استفاده کنیم رو تمرین می‌کنیم. راستی، زمان آینده استمراری که کمی پیچیده هست رو هم در این درس یاد میگیریم.در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی.
به جرأت میتونم بگم که این درس میتونه مهم‌ترین درس این دوره باشه چون صحبت کردن راجع به آینده با استفاده از این چهار ساختار هم خیلی مهمه و هم در مواقعی گیج کننده. شاید خیلی‌ها اصلا نمیدونن که میشه از زمان حال ساده و حال استمراری هم برای صحبت کردن راجع به زمان آینده هم استفاده کرد. توی این درس تمام این‌ها رو مفصل یاد میگیریم.در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی.
مطمئنم تایید می کنید که همیشه همه مون با اینکه کجا و از کدومیک از این حروف تعریف باید استفاده کنیم مشکل داشتیم و داریم و این مشکل چند برابر میشه وقتی کلی استثنا و کلماتی در انگلیسی وجود داره که هیچ وقت به همراه این حروف تعریف نمیان، یا همیشه باید براشون از اینها استفاده کنیم. به همین خاطر دو درس کامل رو به این موضوع اختصاص دادم و هر آنچه که نیاز دارید رو بهتون آموزش دادم. حالا فکر میکنی حاضری با من این دوره رو شروع کنی؟در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی.

جواب سوالاتت رو اینجا پیدا کن

- کسانی که در سطوح مختلف زبان آموزی هستند، از سطح پایه تا پیشرفته.
- کسانی که دوست دارند همه زمان‌ها را نه فقط به صورت فرمولی بلکه به صورت کاربردی در مکالمه یاد بگیرند.
- کسانی که همه زمان‌ها رو بلد هستند ولی نمیتونن به درستی اونها رو در صحبت کردن یا رایتینگ استفاده کنن!
- کسانی که مدتی از یادگیری زبان فاصله داشتند و الان تصمیم دارند با قدرت یک یادگیری اصولی و ماندگار رو تجربه کنند.
- کسانی که از گرامر و آموزش‌های سنتی و خسته کننده قواعد گرامری همیشه فراری بودند و به دنبال یادگیری به زبان ساده و سریع هستند.
- کسانی که به مکاتبات و مذاکرات تجاری یا اکادمیک بدون ایرادات گرامری در انگلیسی نیاز دارند.
- کسانی که هدفمند و مصمم هستند تا یادگیری زبان انگلیسی رو به عنوان یکی از اهداف سال جاری خود تحقق ببخشند.
- کسانی که هیچ مشکلی در صحبت کردن و استفاده از زمان‌های مختلف در اسپیکینگ و رایتینگ ندارند. - کسانی که به صحیح صحبت کردن در انگلیسی اهمیت نمی‌دهند. - کسانی که حاضر به صرف زمان و سرمایه گذاری برای پیشرفت مهارت‌های زبانی خود نیستند. - کسانی که نمی‌خواهند اهمیت دانستن گرامر در صحبت کردن و انتقال منظور و مفاهیم رو بپذیرند.
به هیچ عنوان! در این دوره و تمام دوره‌های قبلی و بعدی گرامر پارتی هیچ نیازی به هیچ گونه کتابی ندارید. این مطالب و روش تدریس حاصل تجربه 16 سال تدریس در سطوح مختلف و آیلتس هستش و علاوه بر استفاده از چندین منبع گرامری معتبر سعی بر این شده که به نیازها و اشتباهات رایج زبان آموزان ایرانی در یادگیری زبان انگلیسی پرداخته بشه که شاید در هیچ کتاب گرامری به آنها اشاره نشده. اما نت برداری به روش شخصی، در یک دفترچه، برای یادگیری بهتر مطالب توصیه میشه.
قطعا! دوست عزیزم بر خلاف آنچه که بعضی‌ها تصور می‌کنند که برای یادگیری مکالمه نیازی به گرامر نیست، باید این نکته رو بهت یادآور بشم که بدون دانستن گرامر هیچ گاه نمیتونی ارتباط موثری در مکالمه داشته باشی چون خیلی از مفاهیم در قالب ساختارهای گرامری منتقل میشن و نه فقط کلمات! پس به معمولی بودن و فقط چند کلمه رو پشت هم چیدن و دست و پا شکسته انگلیسی صحبت کردن فکر نکن! به عالی بودن و لذت بردن از صحبت کردن و راحتی ارتباط برقرارکردن در انگلیسی فکرکن!
مدت زمانی که شما برای این دوره در نظر می‌گیرید کاملاً شخصی است. شما می‌تونید این دوره را درعرض چند روز هم به پایان برسونید ولی توصیه ما حداقل 24 روز هستش که بتونید هر دو روز روی یک درس تمرکز کنید تمریناتش رو انجام بدید و به فایل‌های صوتی توضیحات هم به طور کامل گوش بدید. دوره جامع گرامرپارتی حداقل شامل 5 یا 6 دوره خواهد بود که تمام مباحث گرامری از پایه تا پیشرفته در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در دوره اول تمرکز برمباحث پایه گرامری بود مثل ساختار جمله در انگلیسی، انواع ضمایر فاعلی، مفعولی، انواع مالکیت، حرووف تعریف و غیره. در دوره بعدی یعنی دوره سوم ، انواع ساختارهای مجهول در زمان های مختلف و انواع جملات شرطی میزبان مهمانی‌ها خواهند بود.
برای خرید دوره ابتدا باید در وبسایت کلوپ ادنا ثبت نام کنید. روی گزینه ثبت نام در وبسایت بزنید فرم ثبت نام رو پر کنید (شماره موبایل شما نام کاربری شما خواهد بود) و بعد اقدام به خرید و پراخت از طریق درگاه بانک کنید. اگر هم که قبلا در کلوپ ادنا ثبت نام کردید فقط روی گزینه ورود به سایت بزنید، نام کاربری ( شماره موبایل) و رمز عبور خودتون رو وارد کنید و بعد اقدام به خرید کنید.
دوست عزیزم، این دوره 36 فایل آموزشی داره که شامل 12 درس ویدیویی با گرافیک و ادیت حرفه‌ای (در مجموع 215 دقیقه) که در اونها تمام 12 زمان در زبان انگلیسی از حال ساده تا آینده کامل استمراری رو یاد میگیری، 12 فایل آزمون و تمرین مجزا که به سبک خاصی طراحی شده و 12 فایل توضیحات برای تمرین‌های هر درس که تمام سوالات در فایل‌های صوتی مجزا توسط خود استاد تحلیل و آنالیز میشه (در مجموع 300 دقیقه فایل صوتی) هستش و شما برای تمام این مطالب بیشتر از دو سه تا پیتزا و یک سالاد که در چند دقیقه میل میکنید و تمام میشه سرمایه گذاری نمی‌کنید!! مجموعه کلوپ ادنا همیشه کنار شماست و هدفش فراهم کردن شرایطی برای تمامی زبان آموزان از اقشار مختلف هستش که بتونن با کمترین هزینه بهترین و باکیفیت‌ترین آموزش رو دریافت کنند. از این بابت حتی بر قیمت نهایی هم تخفیف گذاشته شده که میتونید ازش استفاده کنید و لذت ببرید.
بعد از خرید تمام فایل های دوره در بخش درس ها در پایین صفحه خرید و در بخش دوره های من در دسترس شماست. این دسترسی همیشگی و مداوم است و اگر آپدیتی برای دوره ارائه شود به صورت رایگان در دسترس شما قرار خواهد گرفت. تمامی فایل ها با 3 حجم و کیفیت متفاوت برای شما قرار داده شده که حتی کسانی هم که دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارند بتونن فایل ها رو به راحتی دانلود کنند
خیر. فایل ها قابل دانلود و دیدن بر روی گوشی، تبلت، لپ تاپ، تلویزیون یا هر وسیله هوشمند هستند.
خیر! مجموعه کلوپ انگلیسی ادنا هیچ رضایتی از ارسال این مطالب برای کسانی که هزینه‌ی آن را پرداخت نکرده‌اند ندارد پس به هیچ عنوان آن‌ها را با دیگران به اشتراک نگذارید. البته اگر اعضای خانواده شما که در یک خانه در کنار هم زندگی می‌کنید از مطالب استفاده کنند هیچ مانعی ندارد.
اطلاعات دوره
سطج زبان آموز Pre-intermediate
زمان ویدیو ۲۱۵ دقیقه ویدئو
زمان فایل های صوتی ۳۰۰ دقیقه فایل صوتی
تعداد درس ها ۱۲ درس
عامل دیگه‌ای که این دوره رو از بقیه دوره‌های آموزش زبان متمایز می‌کنه ضمانت بازگشت صد در صد وجه پرداختی هستش. اگر تمام آموزش‌های دوره رو به طور منظم و پیوسته دیدید، انجام دادید و مرور و تمرین کردید ولی هیچ بهبودی در سطح زبان شما اتفاق نیفتد، تمام وجه پرداختی شما بازگشت داده می‌شه. کلوپ انگلیسی ادنا با توجه به رضایت صد در صدی زبان آموزان دوره‌های گرامر پارتی، با اطمینان از کیفیت بی‌رقیب دوره آموزش زمان‌ها، این ضمانت و اطمینان را به شما می‌دهد که این دوره می‌تواند تحولی در دانش زبانی شما ایجاد کند.
دوست عزیزم، من ادنا هستم. مدرس شما در این دوره و شاید برات جالب باشه بدونی که کمترین نمره من تا سال دوم دبیرستان نمره زبان انگلیسی بود! حتما میگی مگه میشه!!؟؟ پس چطور به اینجا رسیدی!!؟ من برخلاف خیلی از مدرس های دیگه یادگیری رو از بچگی شروع نکردم، بلکه از یک حس فرار و تنفر از زبان انگلیسی به حس لذت و عشق به یادگیری اون رسیدم. پس کاملا درک میکنم اگر سالها نیاز به دانستن زبان رو در خودت داشتی ولی هیچ وقت اقدام جدی برای یادگیری نکردی. یا اینکه بارها شروع کردی ولی به دلایل مختلفی نتونستی ادامه بدی. مطمئن هستم تایید می کنی که یکی از دلایل اش درگیری همیشگی با گرامرهای مختلف و گیج کننده بوده که موقع صحبت کردن و گفتن حتی یک جمله آدم رو کلافه میکنه. به خاطر همین، تصمیم گرفتم که دوره ای رو آماده کنم که تو هم مثل من به سالهای فرار از زبان خاتمه بدی و با لذت یکی از اهداف همیشگی و ناتمام در زندگیت رو به سرانجام برسونی. آماده ای با هم شروع کنیم؟ بزن بریم....
دوره های مکالمه پلاس نه تنها به دلیل جامع و کامل بودنش منحصر به فرده، بلکه یک وجه تمایز بی نظیر نسبت به تمام دوره هایی که تا به امروز در ایران تولید شده داره! و آن هم داشتن چند جدول برنامه ریزی و مطالعاتی است که برای تک تک دوره ها جداگانه طراحی میشه و در اختیار تمامی زبان آموزان دوره قرار داده میشه. در این دوره یعنی سطح متوسط، شما 3 جدول برنامه ریزی دریافت میکنید که با 3 سرعت مطالعاتی مختلف میتونید دوره را در زمان مشخصی به پایان برسونید. در جدول اول، برنامه ای را دریافت می کنید که مناسب کسانی است که تنها در شبانه روز 30 دقیقه تا 1 ساعت برای یادگیری زبان وقت نیاز دارند! بر طبق این برنامه شما میتوانید این دوره را در 50 روز به پایان برسانید و جدول دوم برای کسانی طراحی شده که میتوانند یک ساعت و نیم زمان بگذارند و دوره را با سرعت بیشتر و در 40 روز به پایان برسانند. در جدول سوم، شما یک برنامه ریزی فشرده را دریافت میکنید که نیاز به اختصاص 2 ساعت مطالعه روزانه دارد و در نتیجه شما میتوانید این دوره را در 30 روز به پایان برسانید. با داشتن این برنامه ها شما از سردرگمی چگونگی مطالعه نجات پیدا می کنید و به شما ترتیب مطالعه بخش های مختلف برای بالابردن بازده یادگیری داده میشه. همچنین در این 3 جدول، برنامه دقیقی برای مرور دروس به شما داده میشه و هر فصل حداقل 2 مرتبه مرور خواهد شد. با داشتن برنامه مطالعاتی هدفمند، بزرگ ترین نقطه ضعف زبان آموزان که نداشتن برنامه یادگیری ،مرور و از دست دادن انگیزه است برطرف میشه و بالاترین بازده یادگیری و ماندگاری مطالب در شما ایجاد میشه.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
برچسب ها: گرامر