منو
سبد خرید

به سایت ما خوش آمدید 10000 تومان شارژ کیف پول با ثبت نام رایگان.

دوره سوم مکالمه پلاس

دوره سوم مکالمه پلاس

دوره های مکالمه پلاس با تمرکز بر تقویت مهارت اسپیکینک و توانایی انجام مکالمات روزانه در زبان انگلیسی طراحی شده، اما از آنجایی که دانش زبان انگلیسی مجموعه ای از تمام مهارت ها به همراه دانش لغت و گرامر است، فصل ها به شکلی طراحی شده که تمام چهارمهارت اسپیکینک، لیسنینگ، ریدینگ و حتی رایتینگ به صورت همزمان در شما تقویت میشه. همچنین در درسهای وکب میتوند دانش واژگان خود را در زبان انگلیسی به سرعت افزایش دهید و در بخش گرامر میتونید ساختارهای ضروری برای مکالمات روزانه را به شکل کاربردی فرا بگیرید. پس نیاز به هیچ دوره مکمل دیگری ندارید. به طور کلی با اطمینان کامل میتونیم ادعا کنیم که شما با داشتن دوره های مکالمه پلاس جامع ترین دوره مکالمه زبان انگلیسی در ایران را در دست دارید که به راحتی و به سرعت میتونه شما رو در کمتر از یک سال از سطح صفر به سطح پیشرفته و واردشدن به دوره های آیلتس برسونه. با اتمام دوره ها تنها با یکی دو ماه فراگیری تکنینک های تست زنی میتونید به نمره بالایی در آیلتس دست پیدا کنید چرا که 90 درصد امتحان آیلتس یا تافل که دانش زبان عمومی است را در دوره های مکالمه پلاس فراگرفته اید


مشاهده یکی از درس های دوره به صورت رایگان

سرفصل های دوره

Chapter 1: Introducing Yourself (6 Lessons)
فصل 13: این فصل شامل 8 درس هستش که در اون تمام مکالمات لازم و ضروری که درهنگام سفر ودر هتل باید بدونید را به راحتی یاد میگیرید. در این درس با متد کاملا حرفه ای و ساده با پرکاربردترین عبارات مکالمه روزانه آشنا میشید و آن راحسابی تمرین می کنید. در بخش آموزش وکب ، اسم بخش های مختلف هتل، وسایلی که در اتاق های هتل وجود داره، کلیه پرسنل هتل و هرآنچه که نیاز دارید که بتونید در هتل نیاز خودتون رو برطرف کنید یاد میگیرید. در2 بخش گرامر، با همه کلماتی که نشان دهنده کمیت و مقدار هستند و برای کلمات قابل شمارش و غیرقابل شمارش به کار میرن آشنا میشید و نحوه به کاربردن آنها در مکالمات یاد می گیرید. این فصل، یک بخش ریدینگ فوق العاده هم داره. همچنین در بخش لیسنسنگ که به همراه متن پی دی اف دریافت می کنید، میتونید به بیش از 20 مکالمه و داستان گوش بدید و در زمان های مختلف روز فایل را در گوشتون بگذارید و کلاس زبانتون رو همراه خودتون داشته باشید. و در بخش جذاب فیلم هم میتونید چندین فیلم آموزشی کوتاه مناسب سطح خودتون رو تماشا کنید.
Chapter 2: Personal Information (6 Lessons)
فصل 14: این فصل شامل 8 درس است که در اون یاد میگیرید که چطور در مکالمات روزانه راجع به آدرس جایی بپرسید یا به طور کامل آدرس مکانی را بگویید. در بخش اصلی این درس شما به عبارت های بسیار کابردی در مکالمات مسلط میشوید. بخش گرامر این فصل که شامل دو قسمت است ، شما یکی از چالش برانگیزترین موضوعات گرامری یعنی حروف اضافه مکان و زمان را یاد میگیرید و با استفاده از تکنیک ویژه مثلثی، آنها را به راحتی و سادگی یاد میگیرید. در بخش ریدینگ، مهارت سوال پرسیدن در شما تقویت می شود. بخش لیسنینگ این فصل شامل بیش از 20 مکالمه کاربردی و داستان است و در بخش فیلم هم تمام این مطالب را در قالب ویدیوهای کوتاه مرور می کنید.
Chapter 3: Buying Objects and Food (6 Lessons)
فصل 15: دراین فصل که شامل 8 درس جذاب است یاد میگیرید که چطور افراد را هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ ویژگی های اخلاقی و شخصیتی توصیف کنید و راجع به آنها صحبت کنید. صحبت راجع به ویژگی های ظاهری افراد می تواند از لحاظ مختلف باشد مثل قد، وزن، سن، مو، پوست و کلی جنبه های دیگه که همه را در این فصل یاد میگیریم. همچنین صفات بسیار زیاد و جالبی برای توصیف اخلاقیات افراد وجود داره که دانستن اونها ضروریه. به همراه این مکالمات و همچنین در بخش وکب کلمات مختلفی برای توصیف دقیق افراد یاد میگیرید. در بخش گرامر با صفات تفضیلی و نحوه مقاسه کردن افراد و چیزهای مختلف آشنا میشید. این درس یک بخش رایتینگ بسیار جذاب دارد که در آن با 15 قانون مهم نوشتاری و کابرد انها آشنا میشید که نه تنها در رایتینگ جنرال بلکه برای رایتینگ حرفه ای هم بسیار ضروری است. و مثل همه درس ها در بخش لیسنینگ و فیلم کلی مطالب مفید مکالمه ای را دریافت میکنید
Chapter 4: Describing Things (6 Lessons)
فصل 16: دراین فصل، مکالمات و مطالب مربوط به صحبت راجع به تعطیلات و مسافرت ها و فعالیت هایی که در تعطیلات انجام میدهید را یاد میگیرید. زمان گذشته را با صحبت کردن راجع به سفرها و تعطیلات گذشته خود تمرین می کنید. همچنین در بخش وکب، عبارات بسیار پرکاربردی را راجع به سفر فرا میگیرید که بتونید راجع به کارهای مختلفی که در مسافرت ها انجام میدهید به راحتی صحبت کنید. در این درس بخش جذاب ریدینگ را دارید که تکنیک های مهم بالابردن سرعت در خواندن را یاد می گیرید و در دو متن عالی فرصتی برای شما فراهم می شود تا مطالب درس و همچنین تکنیک ها را با عمق بیشتری تمرین کنید و یاد بگیرید. بخش لیسنینگ هم با بیش از 20 مکالمه و داستان به شما کمک میکنه که زمان های مرده روز خودتون را مفید و ارزشمند کنید چرا که میتونید فایل رو در گوشتون بگذارید و چندین بار بهش گوش بدید. بخش فیلم هم که همراه همیشگی شما برای داشتن فان در حین یادگیری زبان است!
Chapter 5: Family (6 Lessons)
فصل 17 : این فصل بسیار جذاب که شامل 8 درس است هر آنچه که برای صحبت کردن از زادگاه خود یا شهری که در آن زندگی می کنید و شهرها و کشورهایی که از آنها دیدن کرده اید را می آموزید. این فصل 4 بخش مکالمه و اسپیکینگ دارد و در بخش وکب صحبت کردن شما در مورد انواع آب و هوا و شرایط جوی مختلف تکمیل می شود. همچنین در بخش گرامر کاربرد صفات عالی در مکالمات را یاد میگیرید. بخش لیسنینگ این درس بسیار غنی و مفید هستش که با گوش دادن به آن طبق جدول برنامه ریزی و مرور میتونید تعداد زیادی مکالمات روزمره و مفید رو یاد بگیرید.
Chapter 6: Time and Date (5 Lessons)
فصل 6: یکی از فصل های مهم دوره مبتدی فصل 6 است که شامل 5 درس بسیار مفید است. در این فصل یاد میگیرید که چطور ساعت و تاریخ را به درستی در انگلیسی بیان کنید. راجع به تاریخ های مهم زندگی خود مثل تاریخ تولد صحبت کنید و همچنین از دیگران سوال بپرسید. در بخش وکب این درس راجع به تایم های مختلف روز، ماهها و فصل ها و تمامی حروف اضافه ای که با آنها استفاده میشه یاد میگیرید. همچنین اعداد ترتیبی و نوشتار و تلفظ آنها بعلاوه نحوه گفتن سالها در تاریخ رو یاد میگیرید. در بخش فیلم، هر آنچه یاد گرفتید را در محیط واقعی فیلم ها تمرین می کنید و در بخش لیسنینگ با گوش دادن به ده ها مکالمه روزمره و مهم به دانسته های خود در این مورد می افزایید.در صورت خرید دوره می‌تونی از قسمت درس‌ها در پایین همین صفحه یا دکمه ادامه این متن، درس رو مشاهده کنی.

جواب سوالاتت رو اینجا پیدا کن

- کسانی که در سطوح مختلف زبان آموزی هستند، از سطح پایه تا پیشرفته.
- کسانی که دوست دارند همه زمان‌ها را نه فقط به صورت فرمولی بلکه به صورت کاربردی در مکالمه یاد بگیرند.
- کسانی که همه زمان‌ها رو بلد هستند ولی نمیتونن به درستی اونها رو در صحبت کردن یا رایتینگ استفاده کنن!
- کسانی که مدتی از یادگیری زبان فاصله داشتند و الان تصمیم دارند با قدرت یک یادگیری اصولی و ماندگار رو تجربه کنند.
- کسانی که از گرامر و آموزش‌های سنتی و خسته کننده قواعد گرامری همیشه فراری بودند و به دنبال یادگیری به زبان ساده و سریع هستند.
- کسانی که به مکاتبات و مذاکرات تجاری یا اکادمیک بدون ایرادات گرامری در انگلیسی نیاز دارند.
- کسانی که هدفمند و مصمم هستند تا یادگیری زبان انگلیسی رو به عنوان یکی از اهداف سال جاری خود تحقق ببخشند.
- کسانی که هیچ مشکلی در صحبت کردن و استفاده از زمان‌های مختلف در اسپیکینگ و رایتینگ ندارند. - کسانی که به صحیح صحبت کردن در انگلیسی اهمیت نمی‌دهند. - کسانی که حاضر به صرف زمان و سرمایه گذاری برای پیشرفت مهارت‌های زبانی خود نیستند. - کسانی که نمی‌خواهند اهمیت دانستن گرامر در صحبت کردن و انتقال منظور و مفاهیم رو بپذیرند.
به هیچ عنوان! در این دوره و تمام دوره‌های قبلی و بعدی گرامر پارتی هیچ نیازی به هیچ گونه کتابی ندارید. این مطالب و روش تدریس حاصل تجربه 16 سال تدریس در سطوح مختلف و آیلتس هستش و علاوه بر استفاده از چندین منبع گرامری معتبر سعی بر این شده که به نیازها و اشتباهات رایج زبان آموزان ایرانی در یادگیری زبان انگلیسی پرداخته بشه که شاید در هیچ کتاب گرامری به آنها اشاره نشده. اما نت برداری به روش شخصی، در یک دفترچه، برای یادگیری بهتر مطالب توصیه میشه.
قطعا! دوست عزیزم بر خلاف آنچه که بعضی‌ها تصور می‌کنند که برای یادگیری مکالمه نیازی به گرامر نیست، باید این نکته رو بهت یادآور بشم که بدون دانستن گرامر هیچ گاه نمیتونی ارتباط موثری در مکالمه داشته باشی چون خیلی از مفاهیم در قالب ساختارهای گرامری منتقل میشن و نه فقط کلمات! پس به معمولی بودن و فقط چند کلمه رو پشت هم چیدن و دست و پا شکسته انگلیسی صحبت کردن فکر نکن! به عالی بودن و لذت بردن از صحبت کردن و راحتی ارتباط برقرارکردن در انگلیسی فکرکن!
مدت زمانی که شما برای این دوره در نظر می‌گیرید کاملاً شخصی است. شما می‌تونید این دوره را درعرض چند روز هم به پایان برسونید ولی توصیه ما حداقل 24 روز هستش که بتونید هر دو روز روی یک درس تمرکز کنید تمریناتش رو انجام بدید و به فایل‌های صوتی توضیحات هم به طور کامل گوش بدید. دوره جامع گرامرپارتی حداقل شامل 5 یا 6 دوره خواهد بود که تمام مباحث گرامری از پایه تا پیشرفته در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در دوره اول تمرکز برمباحث پایه گرامری بود مثل ساختار جمله در انگلیسی، انواع ضمایر فاعلی، مفعولی، انواع مالکیت، حرووف تعریف و غیره. در دوره بعدی یعنی دوره سوم ، انواع ساختارهای مجهول در زمان های مختلف و انواع جملات شرطی میزبان مهمانی‌ها خواهند بود.
برای خرید دوره ابتدا باید در وبسایت کلوپ ادنا ثبت نام کنید. روی گزینه ثبت نام در وبسایت بزنید فرم ثبت نام رو پر کنید (شماره موبایل شما نام کاربری شما خواهد بود) و بعد اقدام به خرید و پراخت از طریق درگاه بانک کنید. اگر هم که قبلا در کلوپ ادنا ثبت نام کردید فقط روی گزینه ورود به سایت بزنید، نام کاربری ( شماره موبایل) و رمز عبور خودتون رو وارد کنید و بعد اقدام به خرید کنید.
دوست عزیزم، این دوره 36 فایل آموزشی داره که شامل 12 درس ویدیویی با گرافیک و ادیت حرفه‌ای (در مجموع 215 دقیقه) که در اونها تمام 12 زمان در زبان انگلیسی از حال ساده تا آینده کامل استمراری رو یاد میگیری، 12 فایل آزمون و تمرین مجزا که به سبک خاصی طراحی شده و 12 فایل توضیحات برای تمرین‌های هر درس که تمام سوالات در فایل‌های صوتی مجزا توسط خود استاد تحلیل و آنالیز میشه (در مجموع 300 دقیقه فایل صوتی) هستش و شما برای تمام این مطالب بیشتر از دو سه تا پیتزا و یک سالاد که در چند دقیقه میل میکنید و تمام میشه سرمایه گذاری نمی‌کنید!! مجموعه کلوپ ادنا همیشه کنار شماست و هدفش فراهم کردن شرایطی برای تمامی زبان آموزان از اقشار مختلف هستش که بتونن با کمترین هزینه بهترین و باکیفیت‌ترین آموزش رو دریافت کنند. از این بابت حتی بر قیمت نهایی هم تخفیف گذاشته شده که میتونید ازش استفاده کنید و لذت ببرید.
بعد از خرید تمام فایل های دوره در بخش درس ها در پایین صفحه خرید و در بخش دوره های من در دسترس شماست. این دسترسی همیشگی و مداوم است و اگر آپدیتی برای دوره ارائه شود به صورت رایگان در دسترس شما قرار خواهد گرفت. تمامی فایل ها با 3 حجم و کیفیت متفاوت برای شما قرار داده شده که حتی کسانی هم که دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارند بتونن فایل ها رو به راحتی دانلود کنند
خیر. فایل ها قابل دانلود و دیدن بر روی گوشی، تبلت، لپ تاپ، تلویزیون یا هر وسیله هوشمند هستند.
خیر! مجموعه کلوپ انگلیسی ادنا هیچ رضایتی از ارسال این مطالب برای کسانی که هزینه‌ی آن را پرداخت نکرده‌اند ندارد پس به هیچ عنوان آن‌ها را با دیگران به اشتراک نگذارید. البته اگر اعضای خانواده شما که در یک خانه در کنار هم زندگی می‌کنید از مطالب استفاده کنند هیچ مانعی ندارد.
اطلاعات دوره
سطج زبان آموز Intermediate
زمان ویدیو ۱۳۰۰ دقیقه ویدئو
زمان فایل های صوتی ۱۹۵ دقیقه فایل صوتی
تعداد فصل ها ۶ فصل
تعداد درس ها ۵۰ درس
عامل دیگه‌ای که این دوره رو از بقیه دوره‌های آموزش زبان متمایز می‌کنه ضمانت بازگشت صد در صد وجه پرداختی هستش. اگر تمام آموزش‌های دوره رو به طور منظم و پیوسته دیدید، انجام دادید و مرور و تمرین کردید ولی هیچ بهبودی در سطح زبان شما اتفاق نیفته، تمام وجه پرداختی شما بازگشت داده می‌شه. کلوپ انگلیسی ادنا با توجه به رضایت صد در صدی زبان آموزان تا به امروز، با اطمینان از کیفیت بی‌رقیب دوره های مکالمه پلاس، این ضمانت و اطمینان را به شما می‌دهد که این دوره می‌تواند تحولی در دانش زبانی شما ایجاد کند.
+ دوست عزیزم، من ادنا هستم. مدرس شما در این دوره و میتونم این اطمینان رو بهت بدم که در دوره های مکالمه پلاس میتونی ساده ترین و شیرین ترین آموزش زبان انگلیسی در عمرت رو تجربه کنی. بهت ثابت می کنم که زبان آموز فوق العاده ای هستی و میتونی در کمترین زمان بالاترین نتیجه رو بگیری و بیشترین پیشرفت در سطح زبانت و قدرت مکالمه ات به زبان انگلیسی رو لمس کنی چرا که دوره های مکالمه پلاس با متد ویژه و هوشمندی طراحی شده که در ایران بی نظیره. راستی شاید برات جالب باشه بدونی که کمترین نمره من تا سال دوم دبیرستان نمره زبان انگلیسی من بود! حتما میگی مگه میشه!!؟؟ پس چطور به اینجا رسیدی!!؟ چطور سر از آمریکا درآوردی ، تا ارشد آموزش زبان و کلی دوره های تخصصی در ایران و آمریکا پیش رفتی ، و 16 ساله داری با عشق تدریس می کنی!!؟؟ من برخلاف خیلی از مدرس های دیگه یادگیری رو از بچگی شروع نکردم، بلکه از یک حس فرار و تنفر از زبان انگلیسی به حس لذت و عشق به یادگیری اون رسیدم. پس کاملا درک میکنم اگر سالها نیاز به دانستن زبان رو در خودت داشتی ولی هیچ وقت اقدام جدی برای یادگیری نکردی. یا اینکه بارها شروع کردی ولی به دلایل مختلفی نتونستی ادامه بدی. پس تمام تجربیات خودم در تمام سالهای یادگیری ام را به همراه دانش آکادمیک در دوره های مکالمه پلاس به کار بردم تا بتونی به سرعت و به راحتی زبان انگلیسی را یاد بگیری. دوست عزیزم من کنارت هستم تا به سالهای دوری و فرار از زبان خاتمه بدی و با لذت یکی از اهداف همیشگی و ناتمام در زندگیت رو به سرانجام برسونی. آماده ای با هم شروع کنیم؟ بزن بریم....
دوره های مکالمه پلاس نه تنها به دلیل جامع و کامل بودنش منحصر به فرده، بلکه یک وجه تمایز بی نظیر نسبت به تمام دوره هایی که تا به امروز در ایران تولید شده داره! و آن هم داشتن دو جدول برنامه ریزی و مطالعاتی است که برای تک تک دوره ها جداگانه طراحی میشه و در اختیار تمامی زبان آموزان دوره قرار داده میشه. یعنی برای هر دوره در هر سطح شما 2 جدول برنامه ریزی دریافت میکنید که با دو سرعت مطالعاتی مختلف میتونید دوره را در زمان مشخصی به پایان برسونید. در جدول اول، برنامه ای را دریافت می کنید که مناسب کسانی است که تنها در شبانه روز 30 دقیقه برای یادگیری زبان وقت نیاز دارند! و جدول دوم برای کسانی طراحی شده که میتوانند یک ساعت یا بیشتر زمان بگذارند و دوره را با 2 برابر سرعت جدول اول به پایان برسانند. با داشتن این برنامه ها شما از سردرگمی چگونگی مطالعه نجات پیدا می کنید و به شما ترتیب مطالعه بخش های مختلف برای بالابردن بازده یادگیری داده میشه. همچنین در این دو جدول، برنامه دقیقی برای مرور دروس به شما داده میشه. با داشتن برنامه مطالعاتی هدفمند، بزرگ ترین نقطه ضعف زبان آموزان که نداشتن برنامه یادگیری ،مرور و از دست دادن انگیزه است برطرف میشه و بالاترین بازده یادگیری و ماندگاری مطالب در شما ایجاد میشه.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب