منو
سبد خرید

به سایت ما خوش آمدید 10000 تومان شارژ کیف پول با ثبت نام رایگان.

پکیج ترکیبی مکالمه پلاس ( اول ، دوم ، سوم ، چهارم )

پکیج ترکیبی مکالمه پلاس ( اول ، دوم ، سوم ، چهارم )
پکیج ترکیبی مکالمه پلاس ( اول ، دوم ، سوم ، چهارم )
پکیج ترکیبی مکالمه پلاس ( اول ، دوم ، سوم ، چهارم )
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec

3,900,000تومان
4,400,000تومان

دوره های مکالمه پلاس با تمرکز بر تقویت مهارت اسپیکینک و توانایی انجام مکالمات روزانه در زبان انگلیسی طراحی شده، اما از آنجایی که دانش زبان انگلیسی مجموعه ای از تمام مهارت ها به همراه دانش لغت و گرامر است، فصل ها به شکلی طراحی شده که تمام چهارمهارت اسپیکینک، لیسنینگ، ریدینگ و حتی رایتینگ به صورت همزمان در شما تقویت میشه. همچنین در درسهای وکب میتوند دانش واژگان خود را در زبان انگلیسی به سرعت افزایش دهید و در بخش گرامر میتونید ساختارهای ضروری برای مکالمات روزانه را به شکل کاربردی فرا بگیرید. پس نیاز به هیچ دوره مکمل دیگری ندارید. به طور کلی با اطمینان کامل میتونیم ادعا کنیم که شما با داشتن دوره های مکالمه پلاس جامع ترین دوره مکالمه زبان انگلیسی در ایران را در دست دارید که به راحتی و به سرعت میتونه شما رو در کمتر از یک سال از سطح صفر به سطح پیشرفته و واردشدن به دوره های آیلتس برسونه. با اتمام دوره ها تنها با یکی دو ماه فراگیری تکنینک های تست زنی میتونید به نمره بالایی در آیلتس دست پیدا کنید چرا که 90 درصد امتحان آیلتس یا تافل که دانش زبان عمومی است را در دوره های مکالمه پلاس فراگرفته اید.


مشاهده یکی از درس های دوره به صورت رایگان

اطلاعات دوره
سطج زبان آموز (Elementary) (Pre-Intermediate) (Intermediate) (Upper-Intermediate)
زمان فایل های ویدئویی 3682 دقیقه
زمان فایل های صوتی 734 دقیقه
تعداد فصل ها 23 فصل
تعداد درس ها 172 درس
دوست عزیزم، من ادنا هستم. مدرس شما در این چهار دوره و میتونم این اطمینان رو بهت بدم که در دوره های مکالمه پلاس میتونی ساده ترین و شیرین ترین آموزش زبان انگلیسی در عمرت رو تجربه کنی. بهت ثابت می کنم که زبان آموز فوق العاده ای هستی و میتونی در کمترین زمان بالاترین نتیجه رو بگیری و بیشترین پیشرفت در سطح زبانت و قدرت مکالمه ات به زبان انگلیسی رو لمس کنی چرا که دوره های مکالمه پلاس با متد ویژه و هوشمندی طراحی شده که در ایران بی نظیره. راستی شاید برات جالب باشه بدونی که کمترین نمره من تا سال دوم دبیرستان نمره زبان انگلیسی من بود! حتما میگی مگه میشه!!؟؟ پس چطور به اینجا رسیدی!!؟ چطور سر از آمریکا درآوردی ، تا ارشد آموزش زبان و کلی دوره های تخصصی در ایران و آمریکا پیش رفتی ، و 18 ساله داری با عشق تدریس می کنی!!؟؟ من برخلاف خیلی از مدرس های دیگه یادگیری رو از بچگی شروع نکردم، بلکه از یک حس فرار و تنفر از زبان انگلیسی به حس لذت و عشق به یادگیری اون رسیدم. پس کاملا درک میکنم اگر سالها نیاز به دانستن زبان رو در خودت داشتی ولی هیچ وقت اقدام جدی برای یادگیری نکردی. یا اینکه بارها شروع کردی ولی به دلایل مختلفی نتونستی ادامه بدی. پس تمام تجربیات خودم در تمام سالهای یادگیری ام را به همراه دانش آکادمیک در دوره های مکالمه پلاس به کار بردم تا بتونی به سرعت و به راحتی زبان انگلیسی را یاد بگیری. دوست عزیزم من کنارت هستم تا به سالهای دوری و فرار از زبان خاتمه بدی و با لذت یکی از اهداف همیشگی و ناتمام در زندگیت رو به سرانجام برسونی. آماده ای با هم شروع کنیم؟ بزن بریم....

دوره های مکالمه پلاس نه تنها به دلیل جامع و کامل بودنش منحصر به فرده، بلکه یک وجه تمایز بی نظیر نسبت به تمام دوره هایی که تا به امروز در ایران تولید شده داره! و آن هم داشتن چند جدول برنامه ریزی و مطالعاتی است که برای تک تک دوره ها جداگانه طراحی میشه و در اختیار تمامی زبان آموزان دوره قرار داده میشه. در این چهار دوره یعنی از سطح مقدماتی تا سطح نیمه پیشرفته، شما 11 جدول برنامه ریزی دریافت میکنید که با 2 الی 3 سرعت مطالعاتی مختلف میتوانید دوره ها را در زمان مشخصی به پایان برسونید. به طور مثال در دوره سوم در جدول اول، برنامه ای را دریافت می کنید که مناسب کسانی است که تنها در شبانه روز 30 دقیقه تا 1 ساعت برای یادگیری زبان وقت نیاز دارند! بر طبق این برنامه شما میتوانید این دوره را در 60 روز به پایان برسانید و جدول دوم برای کسانی طراحی شده که میتوانند یک ساعت و نیم زمان بگذارند و دوره را با سرعت بیشتر و در 50 روز به پایان برسانند. در جدول سوم، شما یک برنامه ریزی فشرده را دریافت میکنید که نیاز به اختصاص 2 ساعت مطالعه روزانه دارد و در نتیجه شما میتوانید این دوره را در 40 روز به پایان برسانید. با داشتن این برنامه ها شما از سردرگمی چگونگی مطالعه نجات پیدا می کنید و به شما ترتیب مطالعه بخش های مختلف برای بالابردن بازده یادگیری داده میشه. همچنین در این 3 جدول، برنامه دقیقی برای مرور دروس به شما داده میشه و هر فصل حداقل 2 مرتبه مرور خواهد شد. با داشتن برنامه مطالعاتی هدفمند، بزرگ ترین نقطه ضعف زبان آموزان که نداشتن برنامه یادگیری ،مرور و از دست دادن انگیزه است برطرف میشه و بالاترین بازده یادگیری و ماندگاری مطالب در شما ایجاد میشه.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب