منو
سبد خرید

پکیج ترکیبی مکالمه پلاس ( اول ، دوم ، سوم )

پکیج ترکیبی مکالمه پلاس ( اول ، دوم ، سوم )
پکیج ترکیبی مکالمه پلاس ( اول ، دوم ، سوم )
پکیج ترکیبی مکالمه پلاس ( اول ، دوم ، سوم )
پکیج ترکیبی مکالمه پلاس ( اول ، دوم ، سوم )
پکیج ترکیبی مکالمه پلاس ( اول ، دوم ، سوم )
This offer ends in:
Day
Hour
Min
Sec

3,300,000تومان
3,650,000تومان

دوره های مکالمه پلاس با تمرکز بر تقویت مهارت اسپیکینک و توانایی انجام مکالمات روزانه در زبان انگلیسی طراحی شده، اما از آنجایی که دانش زبان انگلیسی مجموعه ای از تمام مهارت ها به همراه دانش لغت و گرامر است، فصل ها به شکلی طراحی شده که تمام چهارمهارت اسپیکینک، لیسنینگ، ریدینگ و حتی رایتینگ به صورت همزمان در شما تقویت میشه. همچنین در درسهای وکب میتوند دانش واژگان خود را در زبان انگلیسی به سرعت افزایش دهید و در بخش گرامر میتونید ساختارهای ضروری برای مکالمات روزانه را به شکل کاربردی فرا بگیرید. پس نیاز به هیچ دوره مکمل دیگری ندارید. به طور کلی با اطمینان کامل میتونیم ادعا کنیم که شما با داشتن دوره های مکالمه پلاس جامع ترین دوره مکالمه زبان انگلیسی در ایران را در دست دارید که به راحتی و به سرعت میتونه شما رو در کمتر از یک سال از سطح صفر به سطح پیشرفته و واردشدن به دوره های آیلتس برسونه. با اتمام دوره ها تنها با یکی دو ماه فراگیری تکنینک های تست زنی میتونید به نمره بالایی در آیلتس دست پیدا کنید چرا که 90 درصد امتحان آیلتس یا تافل که دانش زبان عمومی است را در دوره های مکالمه پلاس فراگرفته اید.


مشاهده یکی از درس های دوره به صورت رایگان

اطلاعات دوره
سطج زبان آموز (Elementary) (Pre-Intermediate) (Intermediate)
زمان فایل های ویدئویی 2400 دقیقه
زمان فایل های صوتی 545 دقیقه
تعداد فصل ها 18 فصل
تعداد درس ها 127 درس
دوست عزیزم، من ادنا هستم. مدرس شما در این سه دوره و میتونم این اطمینان رو بهت بدم که در دوره های مکالمه پلاس میتونی ساده ترین و شیرین ترین آموزش زبان انگلیسی در عمرت رو تجربه کنی. بهت ثابت می کنم که زبان آموز فوق العاده ای هستی و میتونی در کمترین زمان بالاترین نتیجه رو بگیری و بیشترین پیشرفت در سطح زبانت و قدرت مکالمه ات به زبان انگلیسی رو لمس کنی چرا که دوره های مکالمه پلاس با متد ویژه و هوشمندی طراحی شده که در ایران بی نظیره. راستی شاید برات جالب باشه بدونی که کمترین نمره من تا سال دوم دبیرستان نمره زبان انگلیسی من بود! حتما میگی مگه میشه!!؟؟ پس چطور به اینجا رسیدی!!؟ چطور سر از آمریکا درآوردی ، تا ارشد آموزش زبان و کلی دوره های تخصصی در ایران و آمریکا پیش رفتی ، و 18 ساله داری با عشق تدریس می کنی!!؟؟ من برخلاف خیلی از مدرس های دیگه یادگیری رو از بچگی شروع نکردم، بلکه از یک حس فرار و تنفر از زبان انگلیسی به حس لذت و عشق به یادگیری اون رسیدم. پس کاملا درک میکنم اگر سالها نیاز به دانستن زبان رو در خودت داشتی ولی هیچ وقت اقدام جدی برای یادگیری نکردی. یا اینکه بارها شروع کردی ولی به دلایل مختلفی نتونستی ادامه بدی. پس تمام تجربیات خودم در تمام سالهای یادگیری ام را به همراه دانش آکادمیک در دوره های مکالمه پلاس به کار بردم تا بتونی به سرعت و به راحتی زبان انگلیسی را یاد بگیری. دوست عزیزم من کنارت هستم تا به سالهای دوری و فرار از زبان خاتمه بدی و با لذت یکی از اهداف همیشگی و ناتمام در زندگیت رو به سرانجام برسونی. آماده ای با هم شروع کنیم؟ بزن بریم....

دوره های مکالمه پلاس نه تنها به دلیل جامع و کامل بودنش منحصر به فرده، بلکه یک وجه تمایز بی نظیر نسبت به تمام دوره هایی که تا به امروز در ایران تولید شده داره! و آن هم داشتن چند جدول برنامه ریزی و مطالعاتی است که برای تک تک دوره ها جداگانه طراحی میشه و در اختیار تمامی زبان آموزان دوره قرار داده میشه. در این سه دوره یعنی از سطح مقدماتی تا سطح متوسط، شما 8 جدول برنامه ریزی دریافت میکنید که با 2 الی 3 سرعت مطالعاتی مختلف میتوانید دوره ها را در زمان مشخصی به پایان برسونید. به طور مثال در دوره سوم در جدول اول، برنامه ای را دریافت می کنید که مناسب کسانی است که تنها در شبانه روز 30 دقیقه تا 1 ساعت برای یادگیری زبان وقت نیاز دارند! بر طبق این برنامه شما میتوانید این دوره را در 60 روز به پایان برسانید و جدول دوم برای کسانی طراحی شده که میتوانند یک ساعت و نیم زمان بگذارند و دوره را با سرعت بیشتر و در 50 روز به پایان برسانند. در جدول سوم، شما یک برنامه ریزی فشرده را دریافت میکنید که نیاز به اختصاص 2 ساعت مطالعه روزانه دارد و در نتیجه شما میتوانید این دوره را در 40 روز به پایان برسانید. با داشتن این برنامه ها شما از سردرگمی چگونگی مطالعه نجات پیدا می کنید و به شما ترتیب مطالعه بخش های مختلف برای بالابردن بازده یادگیری داده میشه. همچنین در این 3 جدول، برنامه دقیقی برای مرور دروس به شما داده میشه و هر فصل حداقل 2 مرتبه مرور خواهد شد. با داشتن برنامه مطالعاتی هدفمند، بزرگ ترین نقطه ضعف زبان آموزان که نداشتن برنامه یادگیری ،مرور و از دست دادن انگیزه است برطرف میشه و بالاترین بازده یادگیری و ماندگاری مطالب در شما ایجاد میشه.

Chapter 1: Introducing Yourself

فصل 1: این فصل شامل 6 درس هستش که در اون یاد میگیرید که چطور یک مکالمه را شروع کنید ، خود و دیگران را معرفی کنید، احوالپرسی کنید و چطور صحبت را به پایان برسونید. در این درس در بخش آموزش وکب تمامی اعداد و حروف انگلیسی را یاد میگیرید و یا اگر از قبل بلدید اونها رو مرور میکنید. دربخش گرامر، با ضمایر فاعلی و افعال توبی و نحوه به کاربردن آنها در مکالمات آشنا میشید. همچنین در بخش لیسنسنگ که به همراه متن پی دی اف دریافت می کنید، میتونید به بیش از 10 مکالمه گوش بدید و تمرین کنید. و در بخش جذاب فیلم هم میتونید چندین فیلم آموزشی کوتاه مناسب سطح خودتون رو تماشا کنید.

Chapter 2: Personal Information

فصل 2: این فصل شامل 6 درس است که در اون یاد میگیرید که چطور راجع به اطلاعات شخصی خود از جمله اسم، آدرس، شماره تلفن، ایمیل، ملیت و بقیه اطلاعات شخصی خود صحبت کنید و همچنین در مورد این اطلاعات از دیگران سوال کنید. در بخش وکب این درس شما با نام و تلفظ صحیح بسیاری از کشورها و همچنین ملیت مرتبط با اون کشورها آشنا میشید. در بخش لیسنینگ به بیش از 10 مکالمه کاربردی میتونید گوس بدید و در بخش فیلم هم تمام این مطالب را در قالب ویدیوهای کوتاه مرور می کنید. علاوه بر این در این درس شروع به یادگیری مهارت نوشتن می کنید و با شیوه بسیار جذاب به راحتی یک پاراگراف راجع به خودتون مینویسید.

Chapter 3: Buying Objects and Food

فصل 3: دراین فصل که شامل 6 درس جذاب است اولین مکالمات ضروری برای خرید وسایل مختلف و همچنین غذا و سفارش آن را یاد میگیرید. نحوه پرسیدن قیمت اقلام مختلف و غذا را یاد میگیرید و به همراه این مکالمات و همچنین در بخش وکب، اسم اشیا، وسایل و اقلام مختلفی که در طول روز با آنها بسیار سر و کار دارید را یاد میگیرید. در بخش گرامر با اسم های مفرد و جمع و اسامی جمع بی قاعده آشنا میشید. و مثل همه درس ها در بخش لیسنینگ و فیلم کلی مطالب مفید مکالمه ای را دریافت میکنید.

Chapter 4: Describing Things

فصل 4: دراین فصل، مکالمات و مطالب مربوط به نحوه توصیف چیزهای مختلف را در 6 بخش این درس به شکل جذاب و آسان یاد میگیرید. تعداد زیادی صفت های پرکاربرد که در مکالمات روزانه به آنها نیاز دارید را با تصاویر و مکالمات تصویری یاد میگیرید. همچنین در بخش گرامر، ساختار بسیار پرکاربردی را یاد میگیرید که بتونید راجع به داشته های خود صحبت کنید و از دیگران هم به راحتی سوالات متنوع بپرسید. در این درس بخش جذاب ریدینگ را دارید که یاد میگیرید متن های انگلیسی را چطور بخونید و از اونها برای تقویت دانش زبان انگلیسی خودتون استفاده کنید. بخش لیسنینگ هم با بیش از 10 مکالمه به شما کمک میکنه که زمان های مرده روز خودتون را مفید و ارزشمند کنید چرا که میتونید فایل رو در گوشتون بگذارید و چندین بار بهش گوش بدید. بخش فیلم هم که همراه همیشگی شما برای داشتن فان در حین یادگیری زبان است!

Chapter 5: Family

فصل 5: در این فصل بسیار جذاب که شامل 6 درس است یاد میگیرید که چطور راجع به خانواده خودتون صحبت کنید، افراد مختلف در خانواده و فامیل خود را معرفی کنید، اسامی و نسبت های فامیلی در انگلیسی را یاد بگیرید. همچنین در بخش گرامر یاد میگیرید که چطور راجع به مالکیت صحبت کنید و در مکالمات از عبارت ها و ساخنارهای مناسب استفاده کنید. در بخش اصلی درس داستان یک خانواده را میشنویم و در بخش ریدینگ با هم متن های جذابی رو میخونیم و مطالب درس را تمرین می کنیم. بخش لیسنسنگ این درس بسیار غنی و مفید هستش که با گوش دادن به آن طبق جدول برنامه ریزی و مرور میتونید تعداد زیادی مکالمات روزمره و مفید رو یاد بگیرید.

Chapter 6: Time and Date

فصل 6: یکی از فصل های مهم دوره مبتدی فصل 6 است که شامل 5 درس بسیار مفید است. در این فصل یاد میگیرید که چطور ساعت و تاریخ را به درستی در انگلیسی بیان کنید. راجع به تاریخ های مهم زندگی خود مثل تاریخ تولد صحبت کنید و همچنین از دیگران سوال بپرسید. در بخش وکب این درس راجع به تایم های مختلف روز، ماهها و فصل ها و تمامی حروف اضافه ای که با آنها استفاده میشه یاد میگیرید. همچنین اعداد ترتیبی و نوشتار و تلفظ آنها بعلاوه نحوه گفتن سالها در تاریخ رو یاد میگیرید. در بخش فیلم، هر آنچه یاد گرفتید را در محیط واقعی فیلم ها تمرین می کنید و در بخش لیسنینگ با گوش دادن به ده ها مکالمه روزمره و مهم به دانسته های خود در این مورد می افزایید.

Chapter 7: Food and Drink

فصل 7: این فصل شامل 7 درس هستش که در اون یاد میگیرید که چطور راجع به برنامه غذایی خود در تمامی وعده های روزانه صحبت کنید. در این درس با متد کاملا حرفه ای و ساده با زمان حال ساده و کاربرد دقیق آن آشنا میشید و آن راحسابی تمرین می کنید. در بخش آموزش وکب اسم انواع خوراکی ها، میوه ها، سبزیجات، انواع گوشت و غذاهای دریایی را یاد میگیرید و یا اگر از قبل بلدید اونها رو مرور میکنید. دربخش گرامر، با اسامی قابل شمارش و غیرقابل شمارش و نحوه به کاربردن آنها در مکالمات آشنا میشید. آین فصل یک بخش ریدینگ فوقالعاده ای هم داره. همچنین در بخش لیسنسنگ که به همراه متن پی دی اف دریافت می کنید، میتونید به 15 الی 20 مکالمه گوش بدید و تمرین کنید. و در بخش جذاب فیلم هم میتونید چندین فیلم آموزشی کوتاه مناسب سطح خودتون رو تماشا کنید.

Chapter 8: My Day

فصل 8: این فصل شامل 6 درس است که در اون یاد میگیرید که چطور راجع به فعالیت های مختلف روزانه خود در مکالمات صحبت کنید و همچنین در مورد این کارهای روزانه از دیگران سوال کنید. در بخش اصلی این درس شما با تکرار فراون به زمان حال ساده مسلط میشوید. این درس یک بخش رایتینگ بسیار جذاب دارد که در آن با تمام نشانه های علامت گذاری و کابرد انها آشنا میشید که نه تنها در رایتینگ جنرال بلکه برای رایتینگ حرفه ای هم بسیار ضروری است. بخش لیسنینگ این فصل شامل بیش از 20 مکالمه کاربردی است و در بخش فیلم هم تمام این مطالب را در قالب ویدیوهای کوتاه مرور می کنید. علاوه بر این در بخش گرامر با انواع قیدهای تکرار آشنا میشید که در مکالمه بسیار استفاده میشوند.

Chapter 9: Job

فصل 9: دراین فصل که شامل 7 درس جذاب است تمام مکالمات و اصطلاحات بسیار زیاد و متنوع راجع به شغل را یاد میگیرید، پرسش و پاسخ های متنوع که در مورد شغل، ساعت کاری، درآمد، محیط و شرایط کاری هستند. به همراه این مکالمات و همچنین در بخش وکب، اسم مشاغل مختلف را یاد میگیرید. در بخش گرامر با ضمایر مفعولی و انعکاسی آشنا میشید. بخش ریدینگ این درس نیز فرصت بیشتری برای شما فراهم میکند تا مطالب درس و همچنین مطالب جدید را با عمق بیشتری درک کنید و یاد بگیرید. و مثل همه درس ها در بخش لیسنینگ و فیلم کلی مطالب مفید مکالمه ای را دریافت میکنید.

Chapter 10: Weekends and Free time

فصل 10: دراین فصل، مکالمات و مطالب مربوط به فعالیت ها و کارهای مختلفی که در آخر هفته ها و در اوقات فراغت خود میتونید انجام بدید را یاد میگیرید. تعداد زیادی فعل های چند قسمتی که در مکالمات روزانه به آنها نیاز دارید را با تصاویر و مکالمات تصویری یاد میگیرید. همچنین در بخش وکب، عبارات بسیار پرکاربردی را فرا میگیرید که بتونید درجه های مختلفی از دوست داشتن یا متنفر بودن از چیزی یا کاری را بیان کنید. در این درس بخش جذاب ریدینگ را دارید که با یک بخش لیسنینگ تلفیق شده. بخش لیسنینگ هم با بیش از 20 مکالمه به شما کمک میکنه که زمان های مرده روز خودتون را مفید و ارزشمند کنید چرا که میتونید فایل رو در گوشتون بگذارید و چندین بار بهش گوش بدید. بخش فیلم هم که همراه همیشگی شما برای داشتن فان در حین یادگیری زبان است!

Chapter 11: Shopping Clothes

فصل 11 : این فصل بسیار جذاب که شامل 7 درس است راجع به موضوع جذاب خرید لباس است که در آن تمامی مکالمات مربوط به خرید لباس از لحظه ای که وارد فروشگاه میشوید تا زمانی که لباسی را پرو میکنید و یا راجع به سایز آن سوال و جواب دارید را یاد میگیرید. در بخش وکب اسامی تمام لباس ها را یاد بگیرید. همچنین در بخش گرامر یاد میگیرید که زمان حال استمرارس راچگونه در مکالمات مناسب استفاده کنید. در رایتینگ تکنیک بسیار مهم ایده پردازی و رسم نمودار آن را تمرین می کنیم و نوشتن متن های دو پاراگرافی را به صورت حرفه ای شروع می کنید. بخش لیسنسنگ این درس بسیار غنی و مفید هستش که با گوش دادن به آن طبق جدول برنامه ریزی و مرور میتونید تعداد زیادی مکالمات روزمره و مفید رو یاد بگیرید.

Chapter 12: Invitations and restaurants

فصل 12: یکی از فصل های مهم دوره متوسط فصل 12 است که شامل 6 درس بسیار مفید است. در این فصل یاد میگیرید که چطور درخواست های مختلف از جمله دعوت کردن و سفارشات غذا در رستوران را بیان کنید. در بخش وکب این درس راجع به تمامی فروشگاه ها و مغازه ها و مکان های مختلف یاد میگیرید. همچنین بخش گرامری بسیار مهمی را در این فصل خواهیم داشت. در بخش فیلم، هر آنچه یاد گرفتید را در محیط واقعی فیلم ها تمرین می کنید و در بخش لیسنینگ با گوش دادن به ده ها مکالمه روزمره و مهم به دانسته های خود در این مورد می افزایید.

Chapter 13: Hotels

فصل 13: این فصل شامل 8 درس هستش که در اون تمام مکالمات لازم و ضروری که درهنگام سفر ودر هتل باید بدونید را به راحتی یاد میگیرید. در این درس با متد کاملا حرفه ای و ساده با پرکاربردترین عبارات مکالمه روزانه آشنا میشید و آن راحسابی تمرین می کنید. در بخش آموزش وکب ، اسم بخش های مختلف هتل، وسایلی که در اتاق های هتل وجود داره، کلیه پرسنل هتل و هرآنچه که نیاز دارید که بتونید در هتل نیاز خودتون رو برطرف کنید یاد میگیرید. در2 بخش گرامر، با همه کلماتی که نشان دهنده کمیت و مقدار هستند و برای کلمات قابل شمارش و غیرقابل شمارش به کار میرن آشنا میشید و نحوه به کاربردن آنها در مکالمات یاد می گیرید. این فصل، یک بخش ریدینگ فوق العاده هم داره. همچنین در بخش لیسنسنگ که به همراه متن پی دی اف دریافت می کنید، میتونید به بیش از 20 مکالمه و داستان گوش بدید و در زمان های مختلف روز فایل را در گوشتون بگذارید و کلاس زبانتون رو همراه خودتون داشته باشید. و در بخش جذاب فیلم هم میتونید چندین فیلم آموزشی کوتاه مناسب سطح خودتون رو تماشا کنید.

Chapter 14: Directions

فصل 14: این فصل شامل 8 درس است که در اون یاد میگیرید که چطور در مکالمات روزانه راجع به آدرس جایی بپرسید یا به طور کامل آدرس مکانی را بگویید. در بخش اصلی این درس شما به عبارت های بسیار کابردی در مکالمات مسلط میشوید. بخش گرامر این فصل که شامل دو قسمت است ، شما یکی از چالش برانگیزترین موضوعات گرامری یعنی حروف اضافه مکان و زمان را یاد میگیرید و با استفاده از تکنیک ویژه مثلثی، آنها را به راحتی و سادگی یاد میگیرید. در بخش ریدینگ، مهارت سوال پرسیدن در شما تقویت می شود. بخش لیسنینگ این فصل شامل بیش از 20 مکالمه کاربردی و داستان است و در بخش فیلم هم تمام این مطالب را در قالب ویدیوهای کوتاه مرور می کنید.

Chapter 15: Describing People

فصل 15: دراین فصل که شامل 8 درس جذاب است یاد میگیرید که چطور افراد را هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ ویژگی های اخلاقی و شخصیتی توصیف کنید و راجع به آنها صحبت کنید. صحبت راجع به ویژگی های ظاهری افراد می تواند از لحاظ مختلف باشد مثل قد، وزن، سن، مو، پوست و کلی جنبه های دیگه که همه را در این فصل یاد میگیریم. همچنین صفات بسیار زیاد و جالبی برای توصیف اخلاقیات افراد وجود داره که دانستن اونها ضروریه. به همراه این مکالمات و همچنین در بخش وکب کلمات مختلفی برای توصیف دقیق افراد یاد میگیرید. در بخش گرامر با صفات تفضیلی و نحوه مقاسه کردن افراد و چیزهای مختلف آشنا میشید. این درس یک بخش رایتینگ بسیار جذاب دارد که در آن با 15 قانون مهم نوشتاری و کابرد انها آشنا میشید که نه تنها در رایتینگ جنرال بلکه برای رایتینگ حرفه ای هم بسیار ضروری است. و مثل همه درس ها در بخش لیسنینگ و فیلم کلی مطالب مفید مکالمه ای را دریافت میکنید.

Chapter 16: Vacations

فصل 16: دراین فصل، مکالمات و مطالب مربوط به صحبت راجع به تعطیلات و مسافرت ها و فعالیت هایی که در تعطیلات انجام میدهید را یاد میگیرید. زمان گذشته را با صحبت کردن راجع به سفرها و تعطیلات گذشته خود تمرین می کنید. همچنین در بخش وکب، عبارات بسیار پرکاربردی را راجع به سفر فرا میگیرید که بتونید راجع به کارهای مختلفی که در مسافرت ها انجام میدهید به راحتی صحبت کنید. در این درس بخش جذاب ریدینگ را دارید که تکنیک های مهم بالابردن سرعت در خواندن را یاد می گیرید و در دو متن عالی فرصتی برای شما فراهم می شود تا مطالب درس و همچنین تکنیک ها را با عمق بیشتری تمرین کنید و یاد بگیرید. بخش لیسنینگ هم با بیش از 20 مکالمه و داستان به شما کمک میکنه که زمان های مرده روز خودتون را مفید و ارزشمند کنید چرا که میتونید فایل رو در گوشتون بگذارید و چندین بار بهش گوش بدید. بخش فیلم هم که همراه همیشگی شما برای داشتن فان در حین یادگیری زبان است!

Chapter 17: Cities and Countries

فصل 17 : این فصل بسیار جذاب که شامل 8 درس است هر آنچه که برای صحبت کردن از زادگاه خود یا شهری که در آن زندگی می کنید و شهرها و کشورهایی که از آنها دیدن کرده اید را می آموزید. این فصل 4 بخش مکالمه و اسپیکینگ دارد و در بخش وکب صحبت کردن شما در مورد انواع آب و هوا و شرایط جوی مختلف تکمیل می شود. همچنین در بخش گرامر کاربرد صفات عالی در مکالمات را یاد میگیرید. بخش لیسنینگ این درس بسیار غنی و مفید هستش که با گوش دادن به آن طبق جدول برنامه ریزی و مرور میتونید تعداد زیادی مکالمات روزمره و مفید رو یاد بگیرید.

Chapter 18: Feelings

فصل 18: یکی از فصل های مهم این دوره فصل 18 است که شامل 10 درس بسیار غنی و مفید است. در این فصل یاد میگیرید که چطور احساسات مختلف خود را در موقعیت ها و شرایط مختلف بیان کنید. همچنین در یکی از 4 بخش مکالمه و اسپیکینگ یاد میگیرید که چگونه راجع به حس ترس و فوبیا که نسبت به چیزهای مختلف مخصوصا حیوانات دارید صحبت کنید. در2 بخش وکب این درس نام انواع حیوانات وحشی، اهلی یا حیوانات مزرعه و انواع حشرات و پرندگان را یاد میگیرید. همچنین بخش گرامری بسیار مهمی را در این فصل خواهیم داشت. در بخش فیلم، هر آنچه یاد گرفتید را در محیط واقعی فیلم ها تمرین می کنید و در بخش لیسنینگ با گوش دادن به حدود 30 مکالمه روزمره و مهم به دانسته های خود در این مورد می افزایید.

- کسانی که اصلا زبان انگلیسی بلد نیستند و قصد دارند از صفر یادگیری زبان را شروع کنند.

- کسانی که تا به حال یادگیری های پراکنده و بی بازده داشتند و به دنبال یادگیری مکالمه از پایه تا سطح پیشرفته و به راحت ترین روش و در مدت زمان کمتر از یک سال هستند.

- کسانی که مدتی از یادگیری زبان فاصله داشتند و الان تصمیم دارند با قدرت یک یادگیری اصولی و ماندگار را تجربه کنند.

- کسانی که قصد مهاجرت دارند و نیازمند یادگیری مکالمات روزانه به زبان ساده و سریع هستند.

- کسانی که در سطح مبتدی هستند ولی در آینده قصد شرکت در امتحان آیلتس را دارند ولی زمان زیادی هم ندارند.

- کسانی که هدفمند و مصمم هستند تا به مهمتریم مهارت دنیای امروز مسلط شوند و یادگیری زبان انگلیسی را به عنوان یکی از اهداف سال جاری خود تحقق ببخشند.

- کسانی که به تمام مکالمات روزمره زبان انگلیسی در موضوعات مطرح شده در 18 فصل این دوره کاملا مسلط هستند.

- کسانی که به دانستن زبان انگلیسی به عنوان یکی از مهم ترین مهارت های دنیای امروز اهمیت نمی دهند.

- کسانی که حاضر به صرف زمان و سرمایه گذاری برای پیشرفت مهارت های زبانی خود نیستند.

به هیچ عنوان! در این دوره شما نیاز به هیچ کتابی ندارید. مطالب این دوره از5 سری کتاب مختلف استخراج شده و با طراحی و شیوه جدیدی که حاصل 18 سال تجربه تدریس این کتابها بوده است در دوره قرار گرفته. با شیوه جدید تدوین این دوره ها سرعت یادگیری به شدت بالا میرود و به کمک جدول ویژه برنامه ریزی و مطالعه که به تک تک زبان آموزان دوره ارایه میشود، در کمتر از یک سال میتوانید از سطح صفر به سطح پیشرفته مکالمه برسید.

کتابهای استفاده شده در این دوره ها شامل:

American English File (Second and Third Edition)

Face to Face

Tactics For Listening

Oxford Word Skills

Grammar In Use

با وجود عدم نیاز به کتاب در دوره های مکالمه پلاس، داشتن یک دفترچه یادداشت برای نت برداری مطالب دوره و یادگیری منسجم لغات انگلیسی ضروری است.

قطعا! دوست عزیزم 90 درصد موفقیت شما در آزمون های بین المللی مثل آیلتس یا تافل به دانش زبان عمومی شما بستگی دارد که با گذراندن دوره های مکالمه پلاس از سطح پایه تا پیشرفته میتونید در کمتر از یک سال به سطوح بالای زبان عمومی برسید و با تنها یک تا دو ماه شرکت در دوره های آیلتس یا تافل برای آشنایی با تست زنی و انواع سوالات این آزمون ها نمره بسیار خوبی کسب کنید. این دوره ها ازین جهت مکالمه پلاس نامگذاری شدند که نسبت به تمامی دوره هایی که تا به امروز در ایران تولید شده اند کامل تر هستند چرا که آموزش های جامعی برای تقویت تمامی مهارت های زبانی شما از جمله رایتینگ و ریدینگ که نقطه ضعف اکثر زبان آموزان است دریافت می کنید.

همانطور که در توضیح جدول های برنامه ریزی دوره ها گفتم، شما میتونید این پکیج را تنها با 30 دقیقه زمان گذاشتن در طول روز، در 5 ماه به پایان برسونید و بر طبق جدول برنامه ریزی آخر اگر فقط 1 و نیم ساعت در روز به مطالعه و یادگیری زبان انگلیسی اختصاص بدید، میتونید دوره مبتدی را فقط در 3 ماه به پایان برسونید و وارد دوره نیمه پیشرفته بشید. بعد از سطح متوسط، دوره نیمه پیشرفته و دوره پیشرفته منتشر خواهد شد و شما میتونید به همین ترتیب آموزش خود را تا سطح پیشرفته در کمتر از یک سال به پایان برسونید.

برای خرید دوره ابتدا باید در وبسایت کلوپ ادنا ثبت نام کنید. روی گزینه ثبت نام در وبسایت بزنید فرم ثبت نام رو پر کنید (شماره موبایل و یا ایمیل شما نام کاربری شما خواهد بود) و بعد اقدام به خرید و پراخت از طریق درگاه بانک کنید. اگر هم که قبلا در کلوپ ادنا ثبت نام کردید فقط روی گزینه ورود به سایت بزنید، نام کاربری ( شماره موبایل یا ایمیل) و رمز عبور خودتون رو وارد کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

دوست عزیزم، این دوره شامل 125 درس هستش که شما آنها را در 18 فصل جامع دریافت می کنید. در هر فصل شما میتونید آموزش های گسترده ای برای تقویت تک تک مهارت های زبانی به ویژه اسپیکینگ و مکالمه دریافت کنید. بخش لیسنینگ و حتی فیلم هم مجزا طراحی شده که نیاز شما به تهیه هر منبع آموزشی دیگه رو برطرف میکنه. تمام این درس ها به شیوه تدریس خاص و با گرافیک و ادیت حرفه ای تهیه شده و شما در مجموع دقیقه فایل آموزشی دریافت می کنید و جالب است بدانید که شما برای تمام این مطالب بیشتر از سه/چهار نوبت خرید از سوپرمارکت که شامل اقلام مورد نیاز برای چند روز میشه سرمایه گذاری نمی کنید!

مجموعه کلوپ ادنا همیشه کنار شماست و هدفش فراهم کردن شرایطی برای تمامی زبان آموزان از اقشار مختلف هستش که بتونن با کمترین هزینه، بهترین و باکیفیت ترین آموزش رو دریافت کنند. ازین بابت حتی بر قیمت نهایی هم تخفیف گذاشته شده که میتونید در زمان مناسب ازش استفاده کنید و لذت ببرید.

بعد از خرید، تمام فایل های دوره ها در صفحه پروفایل کاربری و در بخش دوره های من در دسترس شماست. این دسترسی همیشگی و مداوم است و اگر آپدیتی برای دوره ارائه شود به صورت رایگان در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

تمامی فایل ها با 3 حجم و کیفیت متفاوت برای شما قرار داده شده که حتی کسانی هم که دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارند بتونن فایل ها رو به راحتی دانلود کنند.

خیر. فایل ها قابل دانلود و دیدن بر روی گوشی، تبلت، لپ تاپ، تلویزیون یا هر وسیله هوشمند هستند.

خیر! مجموعه کلوپ انگلیسی ادنا هیچ رضایتی از ارسال این مطالب برای کسانی که هزینه‌ی آن را پرداخت نکرده‌اند ندارد پس به هیچ عنوان آن‌ها را با دیگران به اشتراک نگذارید. البته اگر اعضای خانواده شما که در یک خانه و زیر یک سقف در کنار هم زندگی می‌کنید از مطالب استفاده کنند هیچ مانعی ندارد.

نظر شما راجع به این محصول

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب