منو
سبد خرید

دوره فشرده معجزه مکالمه

دوره فشرده معجزه مکالمه
دوره فشرده معجزه مکالمه

850,000تومان

دوره معجزه مکالمه یک‌ دوره فشرده برای یادگیری ضروری ترین مکالمات انگلیسی در موقعیت های پرتکرار در زندگی روزمره است که به شما کمک‌ میکند به پرکاربردترین و پرتکرارترین مکالمات روزمره مسلط شوید. در این دوره که در آکادمی کلوپ ادنا در ۱۶ جلسه آموزشی برگزار شد شامل موضوعاتی از قبیل نحوه شروع کردن و پایان دادن به مکالمه، صحبت کردن راجع به خانواده، فعالیت های روزمره، خرید لباس، تعطیلات، صحبت کردن راجع به احساسات، ظاهر و شخصیت افراد، مکالمات در مطب دکتر، سفارش غذا، پرکاربردترین افعال مکالمه ای و چندین موضوع مهم دیگر می باشد

مشاهده یکی از درس های دوره به صورت رایگان

اطلاعات دوره
سطج زبان آموز All Levels تمام سطوح
زمان فایل های ویدئویی 985 دقیقه ویدئو
تعداد فصل ها 1 فصل
تعداد درس ها 16 درس

همانطور که میدانید مکالمات انگلیسی بسیار متنوع هستند و موضوعات و موقعیت های مختلفی وجود دارند که شما نیاز به انگلیسی صحبت کردن دارید مثل مکالماتی که در فرودگاه، هواپیما، هتل، بانک و غیره اتفاق می افتد و یا اگر قصد مهاجرت، تحصیل و یا دادن آزمون هایی مثل آیلتس دارید باید بتوانید به تمام موضوعات مکالمه ای و‌مهارت های زبانی مسلط شوید. پس نیاز به دوره های جامعی دارید.  در آکادمی کلوپ انگلیسی ادنا میتوانید با 💥دوره های جامع مکالمه پلاس💥 که در ۵ سطح از مبتدی تا پیشرفته طراحی شده خود را به بالاترین سطح زبانی و تسلط کامل به زبان انگلیسی برسانید. این دوره ها پرطرفدارترین دوره های آکادمی کلوپ ادنا با ۹۹ درصد رضایت و بازدهی هستند. میتوانید همین امروز شما هم به هزاران زبان آموز دوره های مکالمه پلاس ملحق شوید و آموزش جامع خود را آغاز کنید که شامل تمام مطالب دوره فشرده معجزه مکالمه هم می‌شود. اطلاعات مربوط به ثبت نام و توضیحات دوره های مکالمه پلاس و یک نمونه درس رایگان از هر دوره را میتوانید در صفحه اول وبسایت در بخش دوره های مکالمه پلاس مشاهده کنید.

دوره معجزه مکالمه یک‌ دوره فشرده برای یادگیری ضروری ترین مکالمات انگلیسی در موقعیت های پرتکرار در زندگی روزمره است که به شما کمک‌ میکند به پرکاربردترین و پرتکرارترین مکالمات روزمره مسلط شوید. در این دوره که در آکادمی کلوپ ادنا در ۱۶ جلسه آموزشی برگزار شد شامل موضوعاتی از قبیل نحوه شروع کردن و پایان دادن به مکالمه، صحبت کردن راجع به خانواده، فعالیت های روزمره، خرید لباس، تعطیلات، صحبت کردن راجع به احساسات، ظاهر و شخصیت افراد، مکالمات در مطب دکتر، سفارش غذا، پرکاربردترین افعال مکالمه ای و چندین موضوع مهم دیگر می باشد.

نظر شما راجع به این محصول

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب