تعریف آموزش سریع مکالمه‌ زبان

برای ترغیب شدن به یادگیری زبان انگلیسی نیاز به محرکی دارید که به شما در روند سریع مکالمه‌ی زبان کمک کند، آموزش سریع مکالمه زبان می‌تواند یک هدف خوب برای داشتن آینده‌ای خوب باشد.

اهداف آموزش سریع مکالمه‌ زبان انگلیسی

 1. برای یادگیری سریع مکالمه‌ی زبان انگلیسی، باید یک انگیزه‌ی محرک و خوب برای تشویق خود در آموزش سریع زبان انگلیسی داشته باشید، تا بتوانید به این سمت کنید، یکی از این اهداف می تواند مهاجرت و پیشرفت در زمینه‌ی کاری و خانوادگی برای خود و فرزندانتان باشد که می‌توانید با مکالمه‌ی روزانه‌ انگلیسی فشرده مهاجرت در پیشرفت خود کمک زیادی کنید.
 2. یکی دیگر از این اهداف کسب درآمد بیشتر از طریق یادگیری سریع مکالمه‌ زبان انگلیسی که می‌توانید کار یا تجارت مخصوص به خود را در سراسر کره‌ی خاکی داشته باشید و با مکالمه زبان انگلیسی با افرادی که در خارج از ایران زندگی می‌کنند برای ارائه‌ی خدمات و محصول خود تجارت نمایید.
 3. یکی دیگر از این اهداف، ادامه تحصیل در خارج از کشور است، برای آنکه در کلاس‌های درس بتوانید با تسلط بیشتر حضور داشته باشید و به‌علاوه با نمرات بالاتری درس را پاس کنید، باید زبان انگلیسی خود را قوی کنید.
 4. این هدف می‌تواند ترغیب کننده‌ی خوبی برای آموزش سریع مکالمه‌ زبان انگلیسی باشد.
 5. بعضی از افراد به‌دلیل اینکه هدفی برای یادگیری سریع مکالمه‌ی زبان انگلیسی انتخاب نکرده‌اند، در مسیر خسته و زده می‌شوند که این موجب کاهش میزان یادگیری آن‌ها می‌گردد و یا در میان راه از آموزش سریع مکالمه‌ زبان انگلسی منصرف می‌شوند، با تعیین هدف شما می‌توانید راهی آسان‌تر را طی کنید.

آموزش سریع مکالمه‌ زبان

روش های آموزش سریع مکالمه‌ زبان انگلیسی:

 1. برای یادگیری سریع مکالمه‌ی زبان انگلیسی، باید یک انگیزه‌ی محرک و خوب برای تشویق خود در آموزش سریع زبان انگلیسی داشته باشید، تا بتوانید به این سمت کنید، یکی از این اهداف می تواند مهاجرت و پیشرفت در زمینه‌ی کاری و خانوادگی برای خود و فرزندانتان باشد که می‌توانید با مکالمه‌ی روزانه‌ انگلیسی فشرده مهاجرت در پیشرفت خود کمک زیادی کنید. یکی دیگر از این اهداف کسب درآمد بیشتر از طریق یادگیری سریع مکالمه‌ زبان انگلیسی که می‌توانید کار یا تجارت مخصوص به خود را در سراسر کره‌ی خاکی داشته باشید و با مکالمه زبان انگلیسی با
 2. افرادی که در خارج از ایران زندگی می‌کنند برای ارائه‌ی خدمات و محصول خود تجارت نمایید.
 3. یکی دیگر از این اهداف، ادامه تحصیل در خارج از کشور است، برای آنکه در کلاس‌های درس بتوانید با تسلط بیشتر حضور داشته باشید و به‌علاوه با نمرات بالاتری درس را پاس کنید، باید زبان انگلیسی خود را قوی کنید. این هدف می‌تواند ترغیب کننده‌ی خوبی برای آموزش سریع مکالمه‌ زبان انگلیسی باشد.
 4. بعضی از افراد به‌دلیل اینکه هدفی برای یادگیری سریع مکالمه‌ی زبان انگلیسی انتخاب نکرده‌اند، در مسیر خسته و زده می‌شوند که این موجب کاهش میزان یادگیری آن‌ها می‌گردد و یا در میان راه از آموزش سریع مکالمه‌ زبان انگلسی منصرف می‌شوند، با تعیین هدف شما می‌توانید راهی آسان‌تر را طی کنید.
 5. برای آموزش سریع مکالمه‌ زبان، به فیلم‌هایی که به زبان انگلیسی هستند نگاه کنید و به دقت به لغات آن گوش دهید، در ابتدا اگر کمی کند هستید، زیرنویس انگلیسی آن را فعال نمایید. تا بتوانید تمرکزتان را بالا ببرید و در چند روز بعد دوباره آن فیلم را بدون زیرنویس ببینید، شاید اوایل بدون زیرنویس، گوش شما کند‌تر کلمات را متوجه می‌شود اما با این‌کار ذهنتان یاد می‌گیرد که سریع‌تر عمل کند تا از قافله عقب نماند.
 6. خواندن کتاب‌هایی چون رمان و داستان ‌هایی ساده به زبان انگلیسی به شما در تقویت ذهنتان کمک می‌کند مخصوصا اگر خلاصه‌ای از آن کتاب را به زبان انگلیسی شرح دهید. در ابتدا کاری سخت نشان می‌دهد بدین خاطر بهتر است که یک پاراگراف چند خطی را خلاصه کنید تا کمی قوی‌تر شوید بعد از اتمام کتاب، کل داستان را به زبان انگلیسی به صورت خلاصه بیان کنید این موارد شبیه دمبل زدن برای بازو عمل می‌نماید.
 7. برای آموزش سریع مکالمه‌ زبان انگلیسی نیاز به تکرار و تمرین مستمر روزانه دارید یعنی هر روز حداقل ۸ ساعت با خود کار کنید، تا با تکرار لغات و جملات انگلیسی، در ذهنتان تثبیت شود.
 8. رو‌ به روی آینه بایستید و شخص دومی که در آینه قرار دارد را با او مکالمه انجام دهید، خواندن و تکرار لغات سبب پایداری آن در ذهنتان می‌گردد، و تجربه‌ی مکالمه‌ی دو نفره برایتان لذت بخش خواهد بود.
 9. هر روز موضوع مختلفی را برای مکالمه انتخاب کنید، می‌تواند لغات همان باشد اما موضوع انتخابی متفاوت گردد، تا دلزده و خسته از تکرار موضوع نباشید.
 10. تکرار یک فیلم برای دیدن به زبان انگلیسی، به آموزش سریع مکالمه‌ زبان انگلیسی، کمک می‌کند.
 11. یکی دیگر از تمرینات موثر در آموزش سریع زبان انگلیسی گوش دادن به موزیک حتی یک موزیک تکراری چند بار در روز یا هفته و شاید ماه‌ها به شما در آموزش مکالمه‌ی سریع زبان انگلیسی کمک می‌کند.
 12. بلندخوانی کتاب داستان، شعر، روزنامه انگلیسی به شما در تثبیت لغات در ذهنتان و در نهایت آموزش مکالمه‌ی سریع زبان انگلیسی کمک بزرگی می‌کند.
 13. حتما از اپلیکیشن‌های انگلیسی و یا فضای مجازی اعم از اینستاگرام و کانال‌های تلگرامی که زبان انگلیسی را آموزش می‌دهند استفاده کنید.
 14. در روز چند ساعت را به این صفحه‌های مجازی مکالمه‌ی زبان انگلیسی و آموزش آن اختصاص دهید تا لغات و یا مکالمه‌هایی را که به‌ خوبی بلد نیستید را یاد بگیرید و آن‌هایی را هم که بلدید با تکرار بیشتر باعث یادآوری مجدد شود.
 15. به مکان‌ها و کشورهایی بروید که با زبان انگلیسی مکالمه می‌کنند، خود را در شرایط قرار داده و سپس خود را در این زمینه امتحان کنید که چقدر تسلط دارید.
 16. در نهایت یک برنامه‌ریزی خوب و دقیق و منظم در روند روزانه و هفتگی، به شما کمک می‌کند تا آموزش سریع مکالمه‌ زبان انگلیسی با یک برنامه‌ی روزانه‌ی انگلیسی فشرده‌ی مهاجرت داشته باشید.
 17. اگر در کلاس زبانی حضور دارید که در کنار زبان انگلیسی از زبان فارسی برای رفع اشکال استفاده می‌کنند این کار اصلا درست نیست و از معایب آن به شمار می‌اید بهتر آن است که از رفتن به آن کلاس صرف نظر کنید.
 18. شیوه و متد خود را برای یادگیری زبان انگلیسی پیدا کنید، هر فردی که زبان انگلیسی را یاد می‌گیرد، روشی برای یادگیری دارد، شما باید روش یادگیری خود را پیدا کنید و بر همان اساس زبان را یاد بگیرید.
 19. هفته‌ای یک بار و آن هم چند دقیقه‌ی کوتاه برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب نیست، شما باید هر روز زبان انگلیسی را در چند ساعت بخوانید و روی لغاتی که احساس می کنید که یادگیری آن سخت‌تر است تمرکز بیشتری داشته باشید مطمئن باشید که با ریشه‌یابی این لغات به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را در ذهن خود تثبیت کنید.
 20. یادگیری دستور زبان انگلیسی در جمله‌سازی زبان انگلیسی تاثیرگذار است اما در جمله‌سازی‌هایتان زیاد بر دقیق بودن گرامر زبان انگلیسی حساس نباشید چرا که این تمرکز بیش از حد، شما را در یادگیری سریع مکالمه‌ی زبان انگلیسی دچار چالش می‌کند، و تمام حواستان روی دستور زبان انگلیسی متمرکز می‌شود.
 21. هر کلمه‌ی انگلیسی که یاد می‌گیرید چه سخت باشه و چه ساده، بعد از آن‌که کاملا در ذهنتان تثبیت شد، آن کلمه را در جمله‌های متفاوت قرار دهید و در مکالمه‌هایتان با آینه یا مکالمه با طرف مقابلتان استفاده کنید.
 22. در آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی چهار نکته باید همزمان انجام شود، خواندن درست و دقیق، گوش دادن مکرر، نوشتن همراه با حفظ لغات و صحبت کردن یا به‌عبارتی مکالمه، این چهار موارد باید هر روز و به‌طور هم‌زمان انجام شود.


از مزایا و معایب زبان انگلیسی در بزرگسال:

 • بزرگسالان در هنگام یادگیری سریع زبان انگلیسی، دچار تناقض دو زبانه می‌شوند به‌گونه ای که دستور زبان انگلیسی را با زبان مادری خود مقایسه می‌کنند یا در لغات دنبال معنا و مفهوم فارسی آن می‌گردند. بهترین روش ریشه‌یابی لغات انگلیسی برای یادگیری مکالمه‌ی سریع زبان انگلیسی می‌باشد.
 • به خاطر سپردن زبان انگلیسی در کودکان راحت‌تر از بزرگسالان است، چرا که به دلیل مشغله‌ی فکری و کاری که در زندگی‌شان دارند تمرکز در یادگیری سریع مکالمه‌ زبان انگلیسی در آن‌ها سخت‌تر می‌گردد.
 • اگر اهدافتان را در روز مرور کنید و به خود عادت دهید که زمان خاصی را به‌دور از هر مشغله به خواندن زبان انگلیسی اختصاص دهید، به شما در یادگیری مکالمه‌ی سریع زبان انگلیسی کمک می‌کند.
 • راه حل برای تمرکز در آموزش مکالمه‌ی سریع زبان انگلیسی، این‌ است که در ابتدا کلمه‌ها و لغاتی یاد بگیرند که به آن علاقه دارند، و جمله‌هایی را بسازید و مکالمه‌هایی را انجام دهید که دوست دارید در مورد آن صحبت کنید.این علاقمندی در ابتدای کار به شما در مکالمه‌ی سریع زبان انگلیسی کمک می‌کند.
 • در هنگام مکالمه‌ی زبان انگلیسی امکان تاثیر لهجه‌ی مادری بر روی ادای لغات انگلیسی بیشتر از کودکان است، ولی با تکرار و تمرین در این زمینه می‌توانید از تاثیر لهجه‌ی مادر‌ی‌تان بر روی مکالمه‌ی زبان کم‌ کنید.