مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت

افراد زیادی برای مهاجرت چه ـدر زمینه‌ی تحصیلی و چه در زمینه‌ کاری برای ساختن آینده‌ی خود و زندگی بهتر و شرایط کاری و مالی آیده‌آل بیشتر روند و پروسه‌ی اجرایی مهاجرت را انجام داده‌اند اما با وجود داشتن مدرک آیلتس هنور تسلط کافی بر روی مکالمه زبان انگلیسی خود ندارند و دغدغه و دل‌نگرانی آن‌ها برای یک مکالمه‌ی مسلط، آن‌ها را کلافه کرده است و نمی‌دانند از چه روشی درجهت بالا بردن توانایی خود برای تسلط به مکالمه انگلیسی استفاده کنند. آن‌ها به یک مکالمه‌ی روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت نیاز دارند.

یادگیری زبان سخت است!!

 • اگر حجم زیادی از کتاب‌های آموزش، و انواع مختلف کتب جیبی انگلیسی برای مسافرت یا دیکشنری‌های متنوع شما را کلافه کرده است؟
 • نمی دانید که چطور و چگونه به یک جمع بندی خوب برای مکالمه‌ی زبان انگلیسی برسید؟
 • یا از کجا شروع کنید تا مکالمه‌ی زبان انگلیسی خود را قوی نمایید؟
 • مهاجرتتان نزدیک است و هنوز نمی‌توانید یک مکالمه عالی انگلیسی داشته‌ باشید؟
 • با تسلط کافی به زبان انگلیسی صحبت کنید؟
 • در تعامل بودن برای شما به زبان انگلیسی سخت است؟
 • در مکالمه‌های‌تان به زبان انگلیسی گیج و کلافه‌اید و از این سردرگمی در میان مکالمه انگلیسی خود که گاه و بی‌گاه استاپ می‌زنید خسته شده‌اید؟

دوره‌های مکالمه‌ روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت به شما کمک می‌کند تا به یک تسلط و تمرکز کافی بر روی مکالمه یا همان صحبت کردن به انگلیسی برسید. دیگر روی پای خود بایستید و در مکالمه انگلیسی نه از اپلیکیشن استفاده و نه در کتاب‌های جیبی خود تمرکز کنید تا لغات موردنیاز خود را بیابید، بلکه دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت شما را راهنمایی و آموزش می‌دهد که چگونه یک مکالمه عالی به‌دور از نگرانی فراموش کردن لغات و اصطلاحات داشته باشید.

آیا می توانیم در یک مدت زمان کوتاه با یک روش یادگیری فشرده مکالمه زبان انگلیسی به تسلط کامل برسیم؟

می‌توان به جرات گفت که اگر شما در محیطی آرام، به‌دور از شلوغی باشید می‌توانید با یک تمرکز بالا به‌صورت پیوسته و مداوم با تکرار و تمرین روزانه به تسلط کافی در مکالمه زبان انگلیسی برسید. دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده به‌صورت آنلاین یا حضوری برگزار می‌شود یک دوره‌ی چند ماهه تا یک سال می‌باشد که به‌صورت فشرده فقط به آموزش speaking و Listening در این بازه‌ی زمانی کوتاه پرداخته می‌شود.

اصلا به این توجه نکنید که در مکالمه زبان انگلیسی خیلی در سطح پایین قرار دارید این دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت در هر سطحی که باشید بدون اینکه خود را درگیر گرامر یا نوشتن لغات انگلیسی نمایید کاملا به‌صورت پیشرفته و حرفه‌ای مکالمه زبان انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته به شما آموزش می‌دهد که در یک بازه‌ی زمانی کوتاه می‌توانید نتیجه‌ی مطلوبی بگیرید و از دیدن نتایج آن، بهره ببرید.

دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت چه هدفی را دنبال می‌کند؟

دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت، سعی در افزایش بازدهی توانایی‌های شما از نظر شنیداری لغات و جملات انگلیسی دارد یعنی کلمات و جمله‌های انگلیسی و اصطلاحات مخصوص به آن را بفهمید و به سطح بالایی از درک برسید و با کلمه‌ها و جملات انگلیسی که یاد گرفته‌اید به آنچه که شنیده‌اید با لهجه‌ای درست جواب دهید. شما را در یادگیری لهجه کمک می‌کند و به‌علاوه دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت کاری می‌کند تا شبیه زمانی که به زبان مادری خود صحبت می‌کنید کلمات قبل از آنکه زبانتان بچرخد برای جواب دهی در ذهنتان رژه می‌رود در مکالمه‌ی زبان انگلیسی چنین اتفاقی برای شما بیفتد و شما را به سمت روابط و تعامل قوی سوق می‌دهد. درنتیجه این دوره تمرکز روی این دو توانایی دارد یعنی شنیدن و درک درست از آن و در نهایت جواب دادن به آنچه که می‌شنوید.

دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت برای چه کسانی مناسب است؟

 1. اگر قصد مهاجرت دارید یا اقدامات مهاجرتی خود را انجام دادید و هنوز تسلط کامل روی مکالمه انگلیسی خود ندارید دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت به شما کمک می‌کند تا به تسلط کامل برسید.
 2. دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت برای تمام افراد بالای پانزده سال که می‌خواهند در یک مدت زمان کوتاهی به‌صورت فشرده توانایی مکالمه خود را بالا ببرند و به تسلط کامل مکالمه انگلیسی برسند مناسب می‌باشد.
 3. افرادی که در Listening یا در Speaking خود دچار مشکل هستند و چون‌ مهاجرت آن‌ها نزدیک می‌باشد و در یادگیری مکالمه انگلیسی عجله دارند، می‌توانند در یک دوره کوتاه چند ماهه و نهایت یک ساله مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت را سپری نمایند و از دل‌نگرانی‌های خود بکاهند.
 4. برای افرادی که انواع کلاس‌های مختلف زبان انگلیسی را گذرانده‌اند و پکیج‌های متنوعی را تهیه کرده‌اند و دره‌های زبان انگلیسی خود را به‌صورت افلاین با آنلاین گذرانده‌اند اما به نتیجه‌ی دلخواه خود نرسیده‌اند و به آن تسلطی که موردنظرشان بود دست پیدا نکرده‌اند، این دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت به‌ آن‌ها کمک و راهنمایی می‌کند که به تسلطی که مدنظرشان است برسند.
 5. دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت برای افرادی که در شرکت کردن امتحان کتبی دچار استرس و یا ترس می‌شوند، که این دل نگرانی مانع از شرکت کردن آن‌ها در امتحانات می‌گردد و سال‌ها درگیر چنین موضوعی می‌باشند، هنوز راه حل آن را پیدا نکرده‌اند، این دوره بهترین راه حل برای مشکل آن‌ها است تا به بازدهی بالایی برسند و بر ترس های خود غلبه نمایند تا بتوانند با اعتماد به‌نفسی بالا در امتحانات شرکت کنند.
مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت
مزایای دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت:
 • شما بعد از گذشتن یک مدت کوتاه حداقل یک مدت یک ماهه متوجه تغییرات در مکالمه انگلیسی خود می‌شوید.
 • از میزان کندی شما در مکالمه زبان انگلیسی و یا گشتن لغات مناسب در ذهنتان می‌کاهد به‌طوری که از میزان اتلاف وقتتان در هنگام مکالمه کاسته و به مکالمه انگلیسی شما سرعت می‌بخشد.
 • دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت، لغات و اصطلاحات مهم روز موجود در کشور مورد نظرتان را که قصد مهاجرت در آن دارید آموزش می‌دهد.
 • دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت شما را در موقعیت‌های مختلف برای مکالمه و بحث‌های گروهی درزمینه‌ها و موضوعات گوناگون قرار می‌دهد، و وادار می‌کند که در تعامل و گفت‌وگوی دو نفره یا چند نفره قرار بگیرید و speaking داشته باشید.
دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت از چه محتوایی برخوردار است؟
 1. در مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت بعد از بررسی‌های لازم اساسی و اصولی و تحلیل‌ کتاب‌های موجود در بازار ، به تهیه‌ی یک دوره‌ی مناسب مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت پرداخته است که محتوای آموزشی Speaking معمولا براساس محتویات کتاب‌های برجسته‌ی سراسر جهان تهیه و اموزش داده می‌شود.
 2. در این دوره آموزش‌ها به چند بخش و درس تقسیم می‌شود که حول موضوع‌های روز سراسر جهان می‌باشد شما در این دوره با اصطلاحات و جملات و روش‌های قدیمی روبه‌رو نمی‌شوید بلکه تمام جمله‌ها، لغات و مکالمه براساس موضوعات روز دنیا می‌باشد.
 3. دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت، در روند مهارت و توانایی شنیداری شما کار می‌کند و ان را بهبود می‌بخشد تا بتوانید از شنیدن لهجه‌ی درست، و چگونه شنیدن لغات، به بیان لهجه‌ی مناسب و چگونه پاسخ‌ دادن و تعامل داشتن بپردازید.
 4. در این دوره با برنامه‌ و ساختار منظمی که دارد از پراکندگی در یادگیری جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود شما قدم به قدم، در هر مرحله آموزش دقیق و منظمی ببینید و در نهایت پیشرفت کنید. دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت بیش از سیصد اصطلاح را به شما آموزش می‌دهد که این اصطلاعات و عبارت‌های پرکاربرد در موضوعات مختلف به‌کار می‌روند.
 5. در این دوره شما را با حجم اصطلاحات و جمله‌های جدید رها نمی‌کند بلکه شما را در موقعیت به‌کارگیری این حجم از اطلاعات و اصطلاحات و لغاتی که یاد گرفته‌اید قرار می‌دهد، به‌گونه‌ای که وادارتان می‌کند تا از آن‌ها در مکالمه‌های تمرینی خود استفاده کنید.
نتیجه‌گیری:

باتوجه به توضیحات گفته شده در این‌مقاله دوره مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت، به شما کمک می‌کند که روند مکالمه زبان انگلیسی را در مدت کوتاهی یاد بگیرید و به‌راحتی این دوره را طی نمایید تا بتوانید یک مهاجرت عالی بی‌دغدغه در زمینه‌ی مکالمه‌ی خود داشته باشید.