منو
سبد خرید

به سایت ما خوش آمدید 10000 تومان شارژ کیف پول با ثبت نام رایگان.

مطالب خبرخوان

۱۷ نوامبر آشنایی با سری کتاب های آیلتس کمبریج
mansouri barsam 1 227
 کتاب های آیلتس کمبریج مجموعه‌ای از آزمون‌ های آموزشی است که شامل چهار مهارت خواندن، شنیدن، صحبت کردن و نوشتن است که به داوطلبان آیلتس کمک می‌کند تا مهارت‌ها و نقاط ضعف خود را برای شرکت در آزمون اصلی ..
۱۷ نوامبر بهترین راه برای یادگیری زبان چیست؟
mansouri barsam 2 229
راه های موثر و آسان برای یادگیری این زبان چیست؟ در این مقاله بهترین راه برای یادگیری زبان با روش های اثبات شده را ارائه کرده ایم. زبان آموزان انگلیسی همیشه به دنبال راه هایی برای تسلط سریعتر به زبان ا..
۱۶ نوامبر بهترین ترتیب یادگیری زبان انگلیسی چیست؟
mansouri barsam 1 170
چرا باید تمام وقت و انرژی خود را صرف یادگیری زبان انگلیسی کنیم؟ علیرغم این واقعیت که یادگیری یک زبان می تواند زمان بر و دشوار باشد، نمی توان منکر ارزش فوق العاده این مهارت و فرصت های فراوانی شد که به ..
۲۴ اکتبر راه های درآمد از زبان انگلیسی
mansouri barsam 2 182
توضیح راه های درآمد از زبان انگلیسی به طور معمول و کلی، همه افراد فکر میکنند تنها راهی که میتوان از طریق زبان انگلیسی کسب درآمد کرد. ترجمه متون مختلف یا آموزش زبان انگلیسی است! اما واقعیت این رشته فرق..
۲۰ اوت کتاب تاپ ناچ
mansouri barsam 0 223
مقدمهآیا تا کنون کتاب تاپ ناچ را خریداری کرده اید؟ آیا می دانید؟ کتاب Top Notch چه فوایدی دارد؟ ما در این مقاله سعی داریم در مورد کتاب تاپ ناچ و فواید آن اطلاعات لازم را برای کسانی که قصد فراگیری زبان..
۲۰ اوت ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان
mansouri barsam 0 154
دوره مکالمه زبان انگلیسی مخصوص مهاجرت، در کدام آموزشگاه توسط بهترین استاد آیلتس برای مهاجرت گذرانده خواهد شد؟ آموزش سریع مکالمه زبان در کدام آموزشگاه معتبر امکان پذیر است؟ مکالمه  روزانه فشرده انگلیسی..
۲۰ اوت کتاب ۵۰۴ زبان انگلیسی
mansouri barsam 0 224
مقدمه: آیا برای آموزش سریع مکالمه زبان کتاب ۵۰۴ زبان انگلیسی را خریداری کرده اید؟ آیا می دانید برای قبولی در ایلتس برای مهاجرت بهترین روش خریداری کتاب ۵۰۴ زبان انگلیسی می باشد؟ آیا می دانید بهترین است..
۲۰ اوت روش های یادگیری زبان
mansouri barsam 0 173
مقدمه: آیا با روش های آموزش سریع مکالمه زبان آشنایی دارید؟ آیا می دانید باید از چه روش هایی برای یادگیری زبان استفاده کرد؟ آیا می دانید آیلتس برای مهاجرت چه نمره ای می خواهد؟ آیا دوره مکالمه زبان انگل..
۲۰ اوت دلیل یادگیری زبان و بهترین استاد
mansouri barsam 0 146
مقدمه: آیا می دانید آموزش سریع مکالمه زبان چگونه است؟ آیا با آیلتس برای مهاجرت آشنایی دارید؟ آیا تا کنون پکیج زبان انگلیسی مهاجرت را خریداری کرده اید؟ آیا می دانید مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت چ..
۲۰ اوت مزایای زبان انگلیسی در سفر
mansouri barsam 0 142
چرا اموزش سریع مکالمه زبان برای مسافرت الزامی است؟ کدام کشور ها دریافت آیلتس برای مهاجرت را اجباری کرده اند؟ بهترین استاد آیلتس برای مهاجرت، پکیج زبان انگلیسی مهاجرت در چه مدت زمان آموزش می دهد؟ مکالم..
۲۰ اوت دوره مکالمه زبان انگلیسی مخصوص مهاجرت
mansouri barsam 1 794
چرا دوره مکالمه زبان انگلیسی مخصوص مهاجرت مهم است؟آیا می دانید برای یادگیری زبان انگلیسی مهاجرت باید چه دوره ایی طی شود؟ امروزه اکثر افراد به دنبال یادگیری زبان انگلیسی به برای مهاجرت هستند و اکثر کشو..
۱۸ مهٔ مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرت
mansouri barsam 0 1281
مکالمه روزانه انگلیسی فشرده مهاجرتافراد زیادی برای مهاجرت چه ـدر زمینه‌ی تحصیلی و چه در زمینه‌ کاری برای ساختن آینده‌ی خود و زندگی بهتر و شرایط کاری و مالی آیده‌آل بیشتر روند و پروسه‌ی اجرایی مهاجرت ر..
نمایش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)