منو
سبد خرید

به سایت ما خوش آمدید 10000 تومان شارژ کیف پول با ثبت نام رایگان.

دانلود اپلیکیشن

به کمک وب اپلیکیشن (PWA) کلوپ زبان انگلیسی ادنا می‌توانید بدون نیاز به مراجعه به اپ استورها ، نسخه وب اپلیکیشن سایت را با استفاده از مرورگر خود، بر روی گوشی خود نصب کنید

وب اپلیکیشن کلوپ زبان انگلیسی ادنا که از نظر قابلیت، تفاوتی با اپلیکیشن اندروید یا IOS نداشته و هیچگاه از دسترس خارج نمی‌شود. همان‌طوری که می‌دانید به دلیل محدودیت‌ها هر از چندگاهی اپلیکیشن‌های ایرانی دچار مشکل می‌شوند به همین دلیل نصب وب اپلیکیشن (PWA) کلوپ زبان انگلیسی ادنا را به عنوان روش پایداری را برای دسترسی همیشگی و آسان به شما پیشنهاد می‌کنیم.

کاربران عزیز با طی کردن مراحل زیر، اپ کلوپ زبان انگلیسی ادنا را ا مانند سایر اپلیکیشن‌های خود در گوشی نصب کنند.

نصب وب اپلیکیشن کلوپ زبان انگلیسی ادنا در گوشی های آیفون ( IOS)

این اپلیکیشن برای کاربران آیفون بسیار کارآمد است چون دسترسی به اپ استور برای کاربران ایرانی با مشکلاتی همراه است و البته با وجود دسترسی هم اگر به هر دلیلی اپل، اپلیکیشن‌های ایرانی را حذف کند ، دارندگان گوشی های آیفون می‌توانند بدون مشکل از این برنامه استفاده کنند.

وب اپلیکیشن کلوپ زبان انگلیسی ادنا نیاز به نصب و به‌روزرسانی ندارد و برای استفاده از آن کافی‌ست مرورگر فایرفاکس (یا کروم) موبایل را باز کنید و به صفحه دانلود PWA  بروید،سپس گزینه وب‌اپ را انتخاب کنید.


ابتدا گزینه ednaenglishclub را انتخاب و سپس آیکون Add را بزنید

Add to Home screen را ازنوار پایین صفحه مرورگر در موبایل خود انتخاب کنید، سپس share را بزنید و در آخرگزینه را انتخاب کنید. به همین سادگی آیکون به صفحه اصلی موبایل آیفون شما اضافه می شود. 

نصب وب اپلیکیشن کلوپ زبان انگلیسی ادنا در گوشی های اندروید :

ابتدا سایت کلوپ زبان انگلیسی ادنا را با آدرس صفحه دانلود PWA در مرورگر خود (مرورگر فایرفاکس توصیه می شود ) بازکنید

سپس بروی دکمه منوی (…) در پایین صفحه مرورگر کلیک کنید و گزینه های install و Add to screen را از بین گزینه های موجود انتخاب نمایید ودر صفحه جدیدی که ظاهر میشود گزینه Add را انتخاب نمایید تا اپلیکیشن مانند سایر برنامه ها روی گوشی شما نصب شود

1- بروی دکمه منوی (…) در پایین صفحه مرورگر کلیک کنید

 2- گزینه install را از بین گزینه های موجود انتخاب نمایید

 

3- گزینه Install را  انتخاب نمایید


 

4- گزینه Add را انتخاب نمایید تا اپلیکیشن مانند سایر برنامه ها روی گوشی شما نصب شود

 اپلیکیشن اندروید کلوپ زبان انگلیسی ادنا در صفحه گوشی شما و در کنار سایر برنامه نصب شده و آماده استفاده ا